Главная > Новости > Чоловік зґвалтував двох дівчат і змусив їх танцювати для нього голими на снігу

Чоловік зґвалтував двох дівчат і змусив їх танцювати для нього голими на снігу

Категория: Происшествия и криминал

Колишній в'язень, випивши з друзями, познайомився з двома красунями, пообіцяв їх відвезти додому, а сам відвіз їх на мороз і змусив голяка танцювати для нього, по черзі ґвалтуючи.

В Енгельсі Саратовської області (РФ) чоловік зґвалтував двох дівчат, а поміж зґвалтуваннями змушував своїх жертв танцювати для нього на снігу.


Дівчат він "підібрав" біля кафе, де пиячив з друзями. Вийшовши з приміщення і побачивши двох красунь 21 і 27 років, чоловік запропонував подругам послуги таксиста, проте підвозити їх додому не став, а завіз у гаражі.

За версією слідства, чоловік зґвалтував дівчат і зробив з ними насильницькі дії сексуального характеру. Жертв він душив мотузкою, а також виганяв голими з машини на мороз і змусив танцювати протягом 20 хвилин. Крім того, він викрав у однієї дівчини золотий ланцюжок, мобільний телефон та 2500 рублів.

Знесилений, злочинець заснув у машині. Подруги, скориставшись цим, вискочили з транспортного засобу та побігли до співробітників ДАІ, які вирушили у гаражі та затримали ґвалтівника.

Ним виявився колишній в'язень, який в 1990 році з кількома спільниками захопив заручників у СІЗО Саратова.

Злочинці тримали своїх жертв на орендованій квартирі в районі аеропорту. Спецоперацію зі звільнення людей провели оперативники групи "Альфа", які прибули з Москви. Чоловік відсидів 15 років і вийшов на свободу, а зараз знову відправиться до в'язниці.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/cholovik-zgvaltuvav-dvoh-divchat-i-zmusiv-yih-tancyuvati-dlya-nogo-golimi-na-snigu.html

Случайные улицы

ул. Туполева Академика ул. Жукова Маршала ул. Осокорская ул. Трускавецкая ул. Якубовского Маршала ул. Лескова ул. Рыбная ул. Гостомельская ул. Вышгородская ул. Олеговская ул. Винницкая пл. Харьковская ул. Хорива пер. Богунский ул. Дружбы ул. Крымского Академика пер. Охтырский ул. Сортировочная ул. Рогнединская ул. Псковская ул. Коммунистическая бульв. Верховного Совета ул. Мурманская ул. Пушкина ул. Белорусская
Нас находят по поисковым запросам
познайомитись з голими дівчатами колишній в'язень, випивши з друзями, познайомився з двома красунями, пообіцяв їх відвезти додому, а сам відвіз їх на мороз і змусив голяка танцювати для нього, по черзі ґвалтуючи. зґвалтовані дівчата