Главная > Новости > Матір змусила дочку "повернути" цноту, щоби батько зміг зґвалтувати незайману

Матір змусила дочку "повернути" цноту, щоби батько зміг зґвалтувати незайману

Категория: Происшествия и криминал

Жінка так мріяла задовольнити всі сексуальні фантазії коханого, що змусила дочку від першого шлюбу зробити операцію по відновленню дівочої пліви, щоб чоловік її зґвалтував.

У Гонконзі 17-річну дівчину зґвалтував вітчим, а матір дівчинки йому в цьому посприяла, щоб задовольнити чоловіка.

39-річна жінка звеліла дочці задовольнити сексуальну "фантазію" вітчима, який побажав провести час з дівчиною. Дізнавшись, що її дочка зустрічається з молодим чоловіком, мати обурився, та й відправила дівчину на операцію по відновленню дівочої пліви.

При цьому жінка пообіцяла дочці, що відріже їй пальці, якщо вона не погодиться пройти необхідну процедуру.

Батьки дівчинки розлучилися, коли їй було всього 7 років. Після цього її мати вийшла заміж за іншого чоловіка і здійснювала усі його сексуальні фантазії. Тож коли він захотів зґвалтувати незайману дівчину, вирішила, що це буде дочка.

За словами дівчини, її мати планувала вивезти всю "родину" на курорт, де повинні були здійснитися всі бажання її чоловіка, але чоловік зґвалтував пасербицю, не чекаючи поїздки.

Після цього дівчина, за порадою свого бойфренда і соціального працівника, звернулася в поліцію. Було порушено справу. Однак під час судового слухання адвокат заявив, що "постраждала" придумала цю історію, щоб помститися вітчиму, який відмовився купити їй ноутбук. Зараз же справа набула нового розголосу і суд продовжив її розгляд.

Нагадаємо, нещодавно в Росії стався не менш жахливий випадок. 38-річний мешканець Московської області змусив свою дружину зґвалтувати її дочку, а його падчірку, погрожуючи ножем і членством в Комуністичній партії Російської Федерації.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/matir-zmusila-dochku-povernuti-cnotu-schobi-batko-zmig-zgvaltuvati-nezaymanu.html

Случайные улицы

ул. Грабовского Павла пер. Садовый ул. Нечуя-Левицкого спуск Богуславский ул. Осенняя пер. Охтырский ул. Светлицкого пр. Гагарина Юрия ул. Драгомирова ул. Золотоношская ул. Дружковская ул. Трухановская ул. Дубового Ивана ул. Радужная пер. Чеховский ул. Кудрявская ул. Бондарская пр. Навои Алишера ул. Лятошинского ул. Бастионная ул. Далекая ул. Добрый Шлях ул. Приколейная ул. Сортировочная ул. Лысогорская
Нас находят по поисковым запросам
батько згвалтував свою 10 річну дочку