Главная > Новости > Чоловік заколов вилами суперника з криком: "Вставай, твоя смерть прийшла!"

Чоловік заколов вилами суперника з криком: "Вставай, твоя смерть прийшла!"

Категория: Происшествия и криминал

Вбивця не міг пробачити іншому чоловікові, що той пиячив у будинку його коханки, залишився там ночувати та ще й намагався пояснити йому, що жінка його не любить.

У Чувашії 47-річний чоловік заколов вилами свого суперника, який пиячив із його коханкою. Зробив він це серед ночі, увірвавшись в дім своєї коханки з криком:" Вставай, твоя смерть прийшла! "

Як випливає з матеріалів кримінальної справи, чоловік часто ревнував свою коханку. Зокрема, за версією слідства, в липні 2010 року обвинувачений побив свою співмешканку, погрожуючи їй сокирою, в серпні він знову влаштував з нею скандал і погрожував їй порожньою пляшкою.

У вечір вбивства жінка перебувала у себе вдома зі своїми знайомими. Через деякий час туди прийшов її співмешканець. Він пив разом із ними, доки один із знайомих не почав розповідати, що жінка більше з ним не хоче мати стосунків. Вони полаялися і розлюченого гостя виставили за двері.

Але ревнивця це не зупинило і близько 3:30 години він повернувся в цю квартиру з вилами та вбив свого кривдника.

Нагадаємо, що вили – то дуже популярне в наш час знаряддя вбивства. Так, кілька місяців тому на Полтавщині на дні народженні 17-річний юнак зайнявся сексом з 32-річною іменинницею, а потім зарізав її ножем і добив вилами.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/cholovik-zakolov-vilami-supernika-z-krikom-vstavay-tvoya-smert-priyshla.html

Случайные улицы

ул. Чернобыльская ул. Липская дорога Кольцевая ул. Хвойки Викентия ул. Крещатик ул. Матеюка Николая ул. Борщаговская ул. Петрицкого Анатолия ул. Пражская ул. Бестужева Александра ул. Сокальская ул. Линейная пер. Артезианский ул. Куреневская пр. Правды ул. Бассейная ул. Подгорная ул. Дружная бульв. Перова ул. Вильямса Академика ул. Цимбалов Яр ул. Ремонтная ул. Крайняя спуск Смородинский ул. Шахтерская
Нас находят по поисковым запросам