Главная > Новости > На Миколаївщині чоловік убив пасинка-інваліда і викинув його тіло на смітник

На Миколаївщині чоловік убив пасинка-інваліда і викинув його тіло на смітник

Категория: Происшествия и криминал

43-річний пияк, який уже відбув покарання за вбивство, убив пасинка-інваліда, який хотів дивитися інший телеканал.

У Миколаївській області 43-річний чоловік, який кілька років тому повернувся з місць позбавлення волі, де тривалий час відбував покарання за скоєння вбивства, убив свого пасинка, який заважав дивитися телевізор.

Матері хлопця в той час вдома не було, а вітчим пив і дивився телевізор. Хлопцеві не сподобався телеканал і він почав жестами показувати вітчиму, що хоче переглядати інший телеканал. Вітчим не згодився з ним та, не звертаючи на нього уваги, продовжував дивитись телевізор. Згодом, обурений байдужістю вітчима, хлопець почав розмахувати руками та пересуватись у інвалідному візку по кімнаті, вказуючи на те, що потрібно перемкнути телевізор на інший телеканал. Іншого вибору в нього не було, адже через вроджену ваду розмовляти він не міг.

Роздратований вітчим підвівся з ліжка, підійшовши до хлопця та кілька разів ударив його кулаком у живіт. Після такого виховного» процесу хлопець замовк і тихенько сидів у кутку, спостерігаючи за подальшими діями захмелілого вітчима. Той вже не чіпав хлопця, а переключивши телевізор, зібрався і пішов до своєї родички, яка жила неподалік.

Через кілька годин, повернувшись додому, чоловік побачив мертвого пасинка, який з застиглим поглядом сидів у інвалідному візку перед телевізором. Знайшов у сараї мішок, господар закинув у нього тіло померлого та викинув на смітник, який знаходився у дворі. Це була яма, яка залишилась від зруйнованого погребу. Щоб тіло загиблого хлопця не потрапляло нікому на очі, Олексій закидав його камінням. Міркуючи, що справу зроблено, чоловік пішов до будинку відпочивати.

Про зникнення хлопця правоохоронців повідомили сусіди. Для них стало незвичним, що дві доби хлопець не з'являється на подвір'ї, а інвалідний візок порожній стоїть у веранді. Працівники міліції, які прибули за викликом відразу виявили труп інваліда, адже з ями було видно фрагменти його тіла.

Підозрюваний у скоєнні злочину на той час знаходився вдома і при затриманні не заперечував своєї участі у смерті пасинка. За даним фактом порушена кримінальна справа.

Нагадаємо, нещодавно в Росії в місті Ярославль 35-річний чоловік, забив пасинка до смерті через те, що той відмовився їсти.

8-річний хлопчик завередував та відмовлявся обідати. Це розлютило вітчима, і він кілька разів вдарив дитину. Побої виявилися для хлопчика смертельними.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-mikolayivschini-cholovik-ubiv-pasinka-invalida-i-vikinuv-yogo-tilo-na-smitnik.html

Случайные улицы

пл. Леси Украинки ул. Бучмы Амвросия наб. Днепровская ул. Ярославов Вал ул. Соляная ул. Стрелецкая пл. Новороссийская ул. Фастовская ул. Студенческая ул. Рижская ул. Мурашко Николая ул. Бабушкина ул. Героев Космоса ул. Байковая пр. Глушкова Академика пер. Народный ул. Панча Петра ул. Сормовская ул. Скляренко Семена проезд Глубочицкий ул. Островского Николая ул. Гмыри Бориса ул. Жмеринская ул. Оранжерейная ул. Марганецкая
Нас находят по поисковым запросам
убив інваліда