Главная > Новости > На Донбасі брати-арійці вбили циганку в ім'я "чистоти нації"

На Донбасі брати-арійці вбили циганку в ім'я "чистоти нації"

Категория: Происшествия и криминал


У листопаді в Макіївці знайшли тіло циганки з більш ніж 20 колотими ранами. Її вбивцями виявилися 19-річний та 23-річний брати, які сповідувати принципи арійської нації.

У Макіївці на Донеччині розкрили вбивство жінки ромської національності, яке було скоєне у листопаді 2010 року. Причиною вбивства стали ідеологічні міркування.

Зловмисниками виявилися двоє рідних братів, 1987 і 1991 року народження, мешканці міста Харцизьк, раніше не судимі.

Як пояснили затримані, близько двох років вони ведуть здоровий спосіб життя. Позбулися шкідливих звичок - куріння, розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, почали активно займатися спортом.

Один з братів захоплювався історією Німеччини. Він почав сповідувати принципи арійської нації, поняття "чистоти нації".

Брати не терпіли п'яниць і наркоманів, які не лише ведуть безладний спосіб життя, але і збивають з життєвого шляху інших. Невдовзі зловмисники дійшли висновку, що особи, які торгують наркотиками, не мають права на життя, і здійснили свій задум.

У листопаді минулого року в районі міської клінічної лікарні №1 Макіївки вони вбили 50-рчну циганку, оскільки підозрювали, що вона поширює наркотики. На тілі жінці судмедексперти тоді нарахували більше двадцяти колотих ран: пізніше з'ясувалося, що брати вбивали свою жертву заточками.

Зараз підозрювані заарештовані і перебувають у слідчому ізоляторі. Висунуті обвинувачення за статтею "умисне вбивство", яка передбачає від 10 років до довічного позбавлення волі. Ведеться слідство.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-donbasi-brati-ariyci-vbili-ciganku-v-im-ya-chistoti-naciyi.html

Случайные улицы

ул. Паторжинского ул. Бетховена ул. Каштановая ул. Заньковецкой ул. 4-линия ул. Бахмачская ул. Фруктовая пр. Порика Василия пл. Дружбы Народов ул. Хмельницкого Богдана ул. Софиевская ул. Рыбальская ул. Горловская ул. Садовая ул. Стадионная ул. Девятого Мая ул. Воровского ул. Гоголя ул. Сеченова ул. Терещенковская пер. Козловского Ивана ул. Узинская ул. Клименко Ивана ул. Десятинная ул. Мурашко Николая
Нас находят по поисковым запросам
арійці