Главная > Новости > Другокласники зайнялися оральним сексом на очах у вчителя

Другокласники зайнялися оральним сексом на очах у вчителя

Категория: Происшествия и криминал

Каліфорнійська влада проводить розслідування: яким чином другокласники - хлопчик та дівчинка - змогли зайнятися оральним сексом на очах всього класу і, зокрема, вчителя.

Другокласники (хлопчик та дівчинка) однієї зі шкіл каліфорнійського міста Окленд зайнялися прямо на очах у вчителя початкової школи оральним сексом. Крім того, деякі учні у класі бігали голяка.

"Нас цей інцидент просто застав зненацька. Звичайно, нам важко зрозуміти, як це взагалі могло статися", - заявив представник школи зі зв'язків з громадськістю.

Інцидент стався ще минулого тижня, але керівництву школи стало відомо про це лише в середу. Навчальний заклад вибачився перед батьками учнів. Ім'я вчителя тримається в таємниці.

Батьки школярів кажуть, що для маленьких дітей "є природньо цікавитися людським тілом, і вони схильні до розвідки. Але, звичайно, ми повинні працювати з дітьми, щоб переконатися, що вони розуміють, що для всього є належний час, місце і спосіб".

Вони вважають, що якщо інциденти підтверджені, то необхідно розповісти дітям, що "вони не винні", і що провина лежить на вчителях та інших дорослих за їхню "кричущу відсутність контролю".

Інші ж стверджують, що деякі учні в класі мають проблеми з поведінкою і це не відповідальність вчителів - няньчити дітей: "вони там, щоб навчати їх".

Нагадаємо, у травні вже був схожий інцидент у Каліфорнії. Вчитель школи міста Окснард був звинувачений в тому, що бачив, як двоє учнів займалися оральним сексом прямо в кабінеті, де перебували інші школярі, і нічого не зробив.

Інцидент стався, коли інші учні дивилися фільм, що, втім, не завадило їм відволікатися на парочку і знімати те, що відбувається камерами мобільних телефонів.

Викладач, який перебував у кабінеті під час інциденту, учасниками якого були хлопчик восьмого класу і дівчинка сьомого класу, був відправлений в оплачувану адміністративну відпустку.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/drugoklasniki-zaynyalisya-oralnim-seksom-na-ochah-u-vchitelya.html

Случайные улицы

ул. Набережно-Крещатикская ул. Большая Китаевская ул. Смоленская ул. Гайсинская ул. Лермонтова ул. Рыкова Комиссара ул. Шпака Николая спуск Днепровский ул. Берестецкая ул. Пехотная ул. Бондарская пр. Краснозвездный ул. Заводская ул. Молодогвардейская пер. Автозаводской ул. Руставели Шота ул. Красногвардейская пл. Славы ул. Теремковская ул. Малышко Андрея ул. Зоологическая пл. Михайловская пл. Шевченко Тараса ул. Половецкая ул. Шевцова Ивана
Нас находят по поисковым запросам
секс на очах інших Секс вчителів та учнів ми другокласники секс з вчител Секс вчителів секс вчителів із дітьми секс учнів і вчителів секс про вичітел секс вчителі секс вчителі секс вчителі Секс з вчителями в школі ми вже другокласники секс з вчителем секс на очах у інших секс з вчителями секс на очах дітей секс вчителів у щколі секс про вчителів