Главная > Новости > У Житомирі вчитель танців у себе вдома розбещував хлопчиків

У Житомирі вчитель танців у себе вдома розбещував хлопчиків

Категория: Происшествия и криминал

Чутки про небайдужого до дітей педагога ходили містом уже кілька років. Влітку його побили родичі одного з його вихованців.

У Житомирі міліція затримала сорока восьми-річного вчителя танців. Його підозрюють у розбещенні неповнолітніх хлопчиків.

Як повідомляється, чутки про небайдужого до дітей педагога ходили містом уже кілька років. Учитель танців мешкав разом з матір’ю, у тому ж будинку була зареєстрована асоціація спортивного бального танцю, яку він очолював.

За словами сусідів, чоловіка влітку побили, як згодом виявилося, родичі одного з його вихованців. З того разу до нього неодноразово приїзджала міліція. У той же час, розповіли сусіди, вони неодноразово помічали, що до квартири вчителя танців приходили хлопчики.

Вчителя затримали, коли коли до нього прийшов учень. Правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею розбещення неповнолітніх.

Донедавна клуб спортивного бального танцю, керівником якого і був затриманий, орендував актову залу місцевого колегіуму. У групах займалися до шістдесяти дітей, віком від 6-ти до 18-ти років.

Директор колегіуму каже, що була задоволена гуртком, діти посідали призові місця в конкурсах, скарг не батьків ні дітей ніколи не було.

Проте від Нового року угоду оренди з цим клубом розірвали. Роботу гуртка припинили.

Учитель танців наразі затриманий. Йому загрожує від 5-ти до 8-ми років позбавлення волі.

Нагадаємо, нещодавно на Буковині правоохоронці зловили "на гарячому" 61-річного педагога, який, як виявилося, з 1994 року розбещував неповнолітніх вихованців інтернату.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/u-zhitomiri-vchitel-tanciv-rozbeschuvav-uchniv.html

Случайные улицы

ул. Правобережная ул. Липская ул. Гречко Маршала ул. Межигорская ул. Горловская ул. Квитки-Основьяненко ул. Инженерная пл. Соломенская ул. Богдановская пр. Гагарина Юрия ул. Борщаговская ул. Садовая ул. Ясная бульв. Тараса Шевченко ул. Тихая ул. Заньковецкой ул. Дмитриевская ул. Волкова Космонавта ул. Почайнинская ул. Навашина Академика ул. Клиническая ул. Григория Андрющенко ул. Стратонавтов ул. Жашковская ул. Черновицкая
Нас находят по поисковым запросам