Главная > Новости > У Чернівцях молодий циган зарізав себе на очах у 9-річної падчериці

У Чернівцях молодий циган зарізав себе на очах у 9-річної падчериці

Категория: Происшествия и криминал

Чоловік під час застілля несподівано вдарив себе ножем у груди. Мотиви вчинку не з’ясовано, а сусіди кажуть, що у нього була просто "гаряча" вдача.

У Чернівцях молодий циган скоїв самогубство на очах у дев'ятирічної дитини і ще кількох людей.

Інцидент трапився у квартирі 25-річного чоловіка та його співмешканки. До них у гості прийшли п'ятеро друзів. Кампанія добре сиділа, щільно випивала.

Раптом, без будь-якої причини, господар будинку взяв ножа зі столу і вдарив себе в ділянку серця. Це бачили всі гості, в тому числі і 9-річна дочка господині дому.

Після цього самогубець вибіг на вулицю і впав на порозі. Свідки занесли хлопця в будинок, де він і помер.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, хлопець і його гості працювали на Калинівському ринку. Житло він знімав. Сусіди стверджують, що причина такого вчинку - "гаряча кров" хлопця, так як він за національністю був циганом. Ведеться слідство.

Нагадаємо, нещодавно у Чернівцях трапився ще один інцидент. До місцевої лікарні потрапив чоловік з вельми неординарної травмою - у чоловіка в горлі стирчав дерев'яний кілок. Лікарям вдалася його врятувати.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/u-chernivcyah-molodiy-cigan-zarizav-sebe-na-ochah-u-9-richnoyi-padcherici.html

Случайные улицы

ул. Николая Амосова ул. Рыкова Комиссара пер. Шишкинский ул. Эренбурга Ильи ул. Тепличная ул. Верховинная пер. Тургенева ул. Кирпы Георгия ул. Клеманская бульв. Роллана Ромена ул. Дегтяревская ул. Розовая ул. Гринченко Николая ул. Анищенко ул. Строкача Тимофея ул. Павлоградская ул. Шулявская ул. Грозненская ул. Ревуцкого ул. Карпинского Академика ул. Тупикова Генерала пл. Печерская ул. Кировоградская пер. Волго-Донский ул. Полупанова
Нас находят по поисковым запросам