Главная > Новости > Підліток вбив вітчима і відрізав йому голову та член

Підліток вбив вітчима і відрізав йому голову та член

Категория: Происшествия и криминал

Студент коледжу МНС розправився з вітчимом кількома ударами кухонного ножа, після чого розчленував тіло.

Юнак відрізав кривдникові голову і позбавив мертве тіло чоловічої гідності
За жорстокість до пасинка та дружини жорстоко поплатився 40-річний москвич. Між 16-річним юнаком та вітчимом спалахнула сварка. Пригадавши чоловіку всі образи і приниження, підліток озброївся ножем і завдав йому кілька ударів в живіт і груди. Після того як вітчим помер, юнак відрізав кривдникові голову і позбавив мертве тіло чоловічої гідності.

Потім юний вбивця виправ на швидку руку свою закривавлену футболку і джинси, залишивши речі сушитися на балконі. Пізніше саме ці докази допомогли міліції вийти на слід підозрюваного.

Найімовірніше, душогуб після розправи вирішив позбутися тіла, виносячи його потихеньку по частинах, проте його злякали сусіди. Оперативники з'ясували, що хлопець ховається в квартирі одного свого знайомого, і затримали його.

Труп нещасного виявила сусідка по двокімнатній квартирі, коли повернулася додому. Голова бідолахи знаходилася окремо від тулуба, у пластиковому пакеті, а тіло було загорнуто у великій відріз джинсової тканини. Після того як перелякана жінка викликала міліцію, з'ясувалося, що вбивця відрізав своїй жертві ще й статевий орган.

Міліції вдалося дізнатися, що вбитий чоловік свого часу отримав судимість за розбійний напад, був одружений, мав семирічну доньку і виховував пасинка - сина дружини від першого шлюбу. Однак влітку 2009 року, після скандалу, дружина з'їхала з квартири, забравши з собою дочку і майже всі меблі. При цьому пасинок був змушений жити в цій квартирі, оскільки не міг залишити навчання в столиці.

Схожий злочин стався на Донеччині. Вітчим зарізав пасинка за пропозицію зайнятися сексом та відрізав йому член.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/pidlitok-vbiv-vitchima-i-vidrizav-yomu-golovu-ta-chlen.html

Случайные улицы

ул. Гонты Ивана ул. Татарская ул. Обсерваторная ул. Кошевого Олега ул. Далекая спуск Печерский ул. Магистральная ул. Усенко Павла ул. Василенко Николая ул. Пражская ул. Дашавская ул. 1-я линия ул. Танковая ул. Механизаторов ул. Руднева ул. Брюсова ул. Соловцова Николая пер. Землянский ул. Лукьяновская ул. Верхний Вал ул. Олеговская ул. Кобылянской Ольги пер. Бестужева Александра пер. Кулибина ул. Радченко Петра
Нас находят по поисковым запросам
сварка з вітчимом вбив та відрізав голову луганщина видео єфір 04.10.2012