Главная > Новости > Під час теракту у "Домодєдово" загинула українка

Під час теракту у "Домодєдово" загинула українка

Категория: Происшествия и криминал

За місяць до трагедії драматург Ганна Машутіна написала у своєму блозі: "Мені здається, у мене залишилося дуже мало часу".

МНС Росії опублікувало офіційний список загиблих під час теракту в аеропорту "Домодєдово". Однак він поки неповний: названі прізвища 26 загиблих з 35. Решта фігурують як "невідомий чоловік" або "невідома жінка".

За інформацією МНС, у списку є і громадянка України - Машутіна Ганна Григорівна (псевдонім Яблонська), 1981 року народження.

Режисер Михайло Угаров написав у своєму інтернет-блозі про загибель 29-річного драматурга з Одеси Ганни Яблонської. За його інформацією, Ганна прилетіла до Москви на вручення премії журналу "Мистецтво кіно". Однак її імені в списку загиблих поки немає.

В Одесі у Яблонської залишилися чоловік і син. За місяць до трагедії Ганна написала в своєму блозі: "Мені здається, у мене залишилося дуже мало часу".

МНС зазначає, що дані про загиблих є попередніми і складені за виявленими документами. У вівторок, 25 січня, буде проводитися упізнання тіл.

Між тим, російські ЗМІ повідомляють, що збільшилася кількість госпіталізованих після теракту: їх кількість зросла до 110 осіб. Раніше повідомлялося про 100 людей.

ОСНОВНІ ВЕРСІЇ ТЕРАКТУ В "ДОМОДЄДОВО"

Тим часом з'явилася інформація про те, що теракт в "Домодєдово" могла зробити жінка.

Про це повідомило джерело в правоохоронних органах.

Нібито, смертниця пронесла вибуховий пристрій в ручній поклажі. Джерело посилається на слова очевидця, який перебував недалеко від епіцентру вибуху і бачив, "як вибухнув багаж жінки, яка була одягнена в чорні шати, схожі на паранджу".

Досі надходять суперечливі дані про людину, яка привела у дію вибуховий пристрій.

Раніше повідомив, що виконавцем теракту все-таки був чоловік. Більше того, повідомлялося, що саме тому правоохоронним органам не вдалося запобігти теракту, адже зазвичай як смертник виступали жінки.

Крім того, на місці вибуху в аеропорту була виявлена голова чоловіка арабської зовнішності, вік якого складав приблизно 30-35 років. Саме він вважався виконавцем теракту.

Спочатку надходили суперечливі відомості і про те, чи була в розпорядженні спецслужб інформація про теракт, що готують. ФСБ було відомо про теракт, проте терориста безуспішно шукали не в "Домодєдово", а в Зеленограді.

Представник ГУВС Москви відреагував на це повідомлення, заявивши, що московська міліція, в свою чергу, не мала жодної інформації про підготовлюваний теракт.

Представник Національного антитерористичного комітету (НАК) повідомив, що заходи безпеки в "Домодєдово" виявилися недостатніми, і тому терористові вдалося здійснити вибух.

Кримінальну справу порушено за статтями "терористичний акт", "вбивство" і "незаконний оборот зброї і вибухівки". Її розслідує СК РФ.

Теракт в зоні прильоту "Домодєдово" стався приблизно о 16:30 (15:30 за Києвом) 24 січня. Смертник підірвав бомбу потужністю від двох до п'яти кілограмів в тротиловому еквіваленті біля кафе "Азія", де збиралися зустрічаючі. За останніми даними, загинули 35 людей, постраждали від 128 до 180 осіб.

Яблонська, будучи автором ряду п'єс, в 2004 році увійшла до лонг-лист премії "Дебют" у номінації "Літературна критика", потім - до лонг-лист драматургічного конкурсу "Євразія-2005". Також вона була дипломантом конкурсу сучасної драматургії "Вільний театр", лауреатом міжнародного конкурсу "Премьера.txt".

Драматург відома не тільки як автор сучасних п'єс, але і як переможець конкурсу кіносценаріїв "Особиста справа-2010". Найбільш відомі твори Ганни Яблонської: "Відеокамера", "Вихід до моря", "Чтобилобиеслі", "Праски", "Закинута радіо", "Монодіалогі".

Нагадаємо, за півгодини до теракту в "Домодєдово" сів рейс з Одеси.

Источник: http://tsn.ua/svit/pid-chas-teraktu-u-domodyedovo-zaginula-ukrayinka.html

Случайные улицы

ул. Залки Мате ул. Мостовая ул. Электриков ул. Радченко Петра ул. Пуща-Водицкая ул. Брюсова ул. Филатова Академика ул. Крушельницкой Соломии ул. Сновская ул. Бальзака Оноре де ул. Печенежская ул. Федько Ивана ул. Юры Гната ул. Юрковская ул. Белецкого Академика ул. Солнечная ул. Витрука Генерала ул. Ольжича пл. Михайловская пл. Театральная ул. Юности ул. Трускавецкая пер. Виноградный ул. Дончука Василия ул. Драйзера Теодора
Нас находят по поисковым запросам
закладено бомбу в домодєдово 2010 рік загила дівчина