Главная > Новости > Тимошенко вважає, що влада все ще обирає, як її краще прибрати

Тимошенко вважає, що влада все ще обирає, як її краще прибрати

Категория: Политика

Тимошенко поскаржилася на постійні утиски з боку влади. Проте, пояснює їх тим, що Янукович таким чином хоче не допустити її до участі у президентських та парламентських виборах.

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко переконана, що влада за допомогою кримінальних справ намагається не допустити її до участі у президентських та парламентських виборах.

"Вони хочуть будь-яким способом не допустити мене до парламентських виборів і до виборів президентських. І вони зараз коливаються - або через повністю контрольовані ними суди винести умовний вирок, який, по суті, може зробити мене судимою людиною, і тоді у мене не буде можливості брати участь у виборах, або піти найрадикальнішим варіантом - посадити у в'язницю", - сказала Тимошенко.

За її словами, влада боїться конкуренції.

"Вони зараз коливаються. І розглядають два варіанти, але мета одна: за будь-яких обставин прибрати справжнього опонента з конкурентного поля. Тому що вони слабкі, щоб чесно змагатися, і вони занадто жадібні, щоб у цій конкуренції отримати підтримку людей. Тому що вони з народом не діляться", - вважає вона.

Тимошенко також зазначила, що в результаті перевірок діяльності її уряду, влада сформувала лише дві претензії.

У цьому контексті вона зазначила, що на забезпечення автомобілями швидкої допомоги було виділено 12,5 мільйонів євро в той час, як на придбання одного вертольота для Віктора Януковича було виділено з державного бюджету 17 мільйонів євро.

"Усе, що сьогодні купує Янукович, я рахую. Рахую, скільки б ще сіл можна було б забезпечити ФАПами та санітарними машинами, якщо б він не купував ці вертольоти, літаки, не будував собі злітно-посадочні смуги, в тому числі Межигір'я. Ось тому страху в мене немає", - зазначила вона.

Нагадаємо, що Генпрокуратура інкримінує екс-прем’єру Юлії Тимошенко нецільове використання коштів, отриманих за Кіотським протоколом. Крім того відомство порушило справу за фактом закупівлі 1000 вантажопасажирських автомобілів Оpel Combo під виглядом швидких.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/timoshenko-vlada-robit-use-schob-ne-pustiti-mene-na-vibori.html

Случайные улицы

ул. Федько Ивана ул. Рабочая пер. Электриков ул. Боженко ул. Гулака Николая ул. Усенко Павла ул. Гончара Олеся ул. Шевченко ул. Нечуя-Левицкого пл. Фрунзе ул. Смолича Юрия ул. Красноармейская ул. Буденного ул. Василенко Николая ул. Лохвицкая ул. Гринченко Николая ул. Воздвиженская ул. Эстонская ул. Кондукторская ул. Экскаваторная ул. Керченская ул. Волкова Космонавта пер. Куреневский ул. Сумская ул. Гришко
Нас находят по поисковым запросам