Главная > Новости > Після московського теракту Янукович наказав посилено захищати українців за кордоном

Після московського теракту Янукович наказав посилено захищати українців за кордоном

Категория: Политика

Глава української держави засудив тероризм у будь-яких його проявах, та висловив співчуття Дмитру Мєдвєдєву, рідним та близьким загиблих.

Президент Віктор Янукович у зв'язку з терактом в московському аеропорту "Домодєдово" дав доручення дипломатичним установам і спецслужбам активізувати заходи із захисту громадян України, що перебувають за кордоном.

Як повідомила прес-служба глави держави, Янукович також висловив співчуття родині загиблої українки Ганни Машутіної, і доручив Міністерству зовнішніх зв’язків надавати всіляку допомогу рідним загиблої і зробити усе необхідне, що потрібно в цій ситуації.

Також Янукович провів телефонну розмову зі своїм російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим.

В розмові глава української держави засудив тероризм у будь-яких його проявах, та ще раз висловив співчуття Мєдвєдєву, рідним та близьким загиблих.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/pislya-moskovskogo-teraktu-yanukovich-nakazav-posileno-zahischati-ukrayinciv-za-kordonom.html

Случайные улицы

ул. Оранжерейная ул. Чудновского ул. Струтинского Сергея ул. Миропольская ул. Доватора Генерала ул. Потье Эжена пер. Ясный ул. Светлогорская ул. Карбышева Генерала ул. Шутова Полковника пр. Маяковского Владимира ул. Байковая пер. Левадный ул. Беляшевского Академика ул. Прорезная ул. Дубенская ул. Новомичуринская ул. Резервная ул. Игоревская ул. Золотоношская шоссе Харьковское пер. Чеховский ул. Ясногородская ул. Добрый Шлях пер. Путивльский
Нас находят по поисковым запросам