Главная > Новости > Тимошенко запропонувала альтернативу підвищенню пенсійного віку

Тимошенко запропонувала альтернативу підвищенню пенсійного віку

Категория: Политика

Тимошенко вважає, що підвищення пенсійного віку можна замінити створенням нових робочих місць та покращенням інвестиційного клімату.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що замість підвищення пенсійного віку потрібно створювати робочі місця і покращувати інвестиційний клімат. Про це колишній прем'єр-міністр заявила в інтерв'ю виданню "Главное".

За її словами, підвищення пенсійного віку є "чітка і банальна" альтернативна пропозицію: "Потрібно створювати робочі місця, прибираючи корупцію з малого бізнесу, відкриваючи доступ до інвестицій з усього світу. Ви знаєте, що у нас на 40% скоротилися інвестиції, порівняно з кризовим 2009 роком?", - наголосила Тимошенко.

"Потрібно створювати спеціальні пільгові системи оподаткування для слаборозвинених, депресивних територій, куди можуть прийти інвестиції. Сьогодні за різними розрахунками від 5 до 7 млн. українців працюють за межами України. І вони не заробляють на пенсії тим пенсіонерам, які сьогодні на солідарній основі отримують пенсію в Україні", - додала Тимошенко.

За її словами, єдиний вихід, який може бути з цієї ситуації, це "не підвищення пенсійного віку, а створення інвестиційного клімату в Україні та робочих місць".

"Чому в кризу, в 2009 році, коли весь світ падав, у нас інвестицій було на 40% більше? Справжніх іноземних інвестицій, не з Кіпру від цих наших олігархічних кланових утворень. Тому що ми намагалися кожен день робити якийсь крок уперед. Знаєте, якби не криза, ми б мали зовсім іншу країну сьогодні. Зовсім іншу країну", - зазначила Тимошенко.

Як повідомлялося раніше, донеччани першими відчують дію пенсійної та адміністративної реформ. Уряд планує розпочати їх зі скорочення чиновників нижчої та середньої ланки, передаючи їхні повноваження в інші інстанції.

При цьому великі зміни торкнуться роботи Пенсійного фонду, якому довірять боротьбу з недобросовісними роботодавцями.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/timoshenko-vigadala-alternativu-pidvischennyu-pensiynogo-viku.html

Случайные улицы

ул. Чумака Василия ул. Бойко Ивана ул. Снайперская ул. Новгородская ул. Школьная ул. Смирнова-Ласточкина ул. Витянская шоссе Набережное ул. Депутатская ул. Ивашкевича Ярослава ул. Клименко Ивана пр. Курбаса Леся пер. Лабораторный ул. Чигорина ул. Мельникова шоссе Чапаевское пер. Электриков ул. Танкистов ул. Теремковская ул. Городецкого Архитектора ул. Куреневская ул. Мицкевича Адама ул. Шевцова Ивана ул. Светлая ул. Ужвий Наталии
Нас находят по поисковым запросам