Главная > Новости > Wikileaks: Путін вимагав у ЄС триматися від України якнайдалі

Wikileaks: Путін вимагав у ЄС триматися від України якнайдалі

Категория: Политика

Володимирив Путін як глава Росії в 2004 році вимагав, щоб Євросоюз відсторонився від України.

За даними Wikileaks Володимир Путін, будучи президентом Росії, заявляв, що Україна ніколи не стане західноєвропейською державою.

Про це він заявив у бесіді з тодішнім міністром закордонних справ Нідерландів Бернардом Ботом під час самміту США-ЄС в 2004 році.

В документі Wikileaks за 3 грудня 2004 році, складеному тодійшнім послом США в Нідерландах Кліффордом Собелем, йдеться, що після відповідних переговорів він поспілкувався з Ботом.

"Путін наполягав, що ЄС має триматися подалі від України як це робить Росія та додав, що через україно-російські зв'язки Україна ніколи не буде західноєвропейською державою", - йдеться у звіті американського посла, який було надіслано в той час, як в Україні тривала Помаранчева революція.

Тим не менше, посол в документі зазначає, що ЄС продовжить співпрацю з Україною, не зважаючи на тиск Росії.

Нагадаємо, нещодавно Путін заявив, що Росія перемогла б у Другій світовій війні, навіть якщо б Україна не входила до складу СРСР.

Заява викликала гучну реакцію в українському суспільстві та політикумі. Зокрема, НУ-НС заявив, що Путін образив тисячі українських ветеранів. Проте, самі українські ветерани заявили, що не ображені на Путіна.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/wikileaks-putin-vimagav-vid-yes-trimatisya-vid-ukrayini-yaknaydali.html

Случайные улицы

ул. Терещенковская пл. Дзержинского ул. Новодарницкая ул. Сквирская ул. Шпака Николая ул. Закревского Николая ул. Карпинского Академика ул. Овручская ул. Кондратюка Юрия ул. Смелянская ул. Заньковецкой ул. Мироновская пер. Харьковский ул. Межевая ул. Боровиченко Марии ул. Тупикова Генерала ул. Потапова Генерала ул. Бетховена аллея Петровская пр. Минский ул. Псковская ул. Суздальская пер. Делегатский ул. Уманская ул. Канальная
Нас находят по поисковым запросам