Главная > Новости > "Бориспіль" посилив безпеку через теракт у "Домодєдово"

"Бориспіль" посилив безпеку через теракт у "Домодєдово"

Категория: Украина

Аеропорт обмежив доступ в термінали для осіб, які не вилітають з Києва. Проводиться патрулювання території аеропорту.

Аеропорт "Бориспіль" вжив додаткових заходів щодо забезпечення безпеки після вибуху в московському аеропорту "Домодєдово". Правоохоронці із собаками перевіряють всі речі пасажирів, залишені без нагляду на наявність вибухівки.

Аеропорт Також обмежив доступ в термінали для людей, які не вилітають з Києва. Це зроблено для того, щоб уникнути скупчення людей в аеровокзалі.

ОСНОВНІ ВЕРСІЇ ТЕРАКТУ В "ДОМОДЄДОВО"

У той же час рейси "Бориспіль" не відміняє. Люди, яким необхідно потрапити до Москви, від своїх планів можуть не відмовлятися.

Ті ж пасажири, кого звістка про теракт застала вже в аеропорту "Бориспіль", повідомили, що відмовлятися від польоту не будуть. Проте додали, що дуже хвилюються.

Як відомо, в результаті вибуху в московському аеропорту "Домодєдово" у понеділок загинуло більше 35 осіб.

Міністерство закордонних справ України перевіряє, чи є серед постраждалих і загиблих в результаті вибуху в московському аеропорту "Домодєдово" українці.

Все про теракти в Домодєдово читайте тут.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/borispil-posiliv-bezpeku-cherez-terakt-u-domodyedovo.html

Случайные улицы

пр. Маяковского Владимира ул. Гостомельская ул. Лисичанская бульв. Вернацкого Академика пл. Толстого Льва ул. Коперника ул. Ленина ул. Ползунова ул. Сретенская ул. Гоголевская ул. Ставропольская ул. Локомотивная ул. Липовая ул. Соловьиная ул. Бердянская ул. Залки Мате спуск Подольский ул. Луганская ул. Плещеева ул. Пехотная ул. Кайсарова ул. Госпитальная ул. Огарева пл. Минская ул. Панфиловцев
Нас находят по поисковым запросам