Главная > Новости > Колеснікову зіпсувало здоров’я Лук’янівське СІЗО

Колеснікову зіпсувало здоров’я Лук’янівське СІЗО

Категория: Украина

Особистий лікар Колеснікова обіцяє, що за кілька дні урядовець вийде з лікарні. Йому зробили шунтування

Віце-прем'єру Борису Колеснікову, у якого стався інфаркт, зробили шунтування і його випишуть у найближчі дні, вважає депутат і особистий лікар Колеснікова Тетяна Бахтєєва.

Бахтєєва запевнила, що після надання медичної допомоги, стан хворого задовільний.

"У лікарні Борису Вікторовичу провели звичайне шунтування. Він переніс його нормально. Думаю, що його випишуть у найближчі дні", - сказала вона.

За її словами, проблеми зі здоров'ям у Колеснікова почалися п'ять років тому, коли він сидів у камері Лук'янівського СІЗО. Бахтєєва як його лікар, теж ночувала в його камері. Тоді йому поставили діагноз "порушення ритму серця і високий артеріальний тиск".

Передумов до інфаркту, за словами Бахтєєвої, у віце-прем'єра тоді не було.

Раніше, за прес-секретар Колеснікова заявляв, що відповідно до висновків лікарів, урядовець буде непрацездатним ще 2-3 тижні.

Шунтування – це операція, метою якої є поліпшення кровотоку, спрямованого до серцевого м'яза.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/kolesnikovu-zipsuvalo-zdorov-ya-luk-yanivske-sizo.html

Случайные улицы

ул. Промышленная ул. Сновская ул. Сырецко-Садовая ул. Юнкерова Николая ул. Парковая ул. Ольгинская ул. Беличанская ул. Грозненская ул. Полковая ул. Героев Космоса ул. Ясногородская ул. Бассейная ул. Выдубицкая ул. Днепродзержинская ул. Крупской ул. Одоевского пл. Толстого Льва пер. Политехнический ул. Танковая ул. Луганская ул. Паньковская ул. Коцюбинского Михаила ул. Ямская ул. Чигиринская ул. Лескова
Нас находят по поисковым запросам