Главная > Новости > Пірати захопили судно з українцями біля Сейшельських островів

Пірати захопили судно з українцями біля Сейшельських островів

Категория: Украина

До складу екіпажу судна входять 12 осіб: громадяни України, Росії, Філіппін і Польщі.


 Антигуа й Барбуди, оператор - Beluga Fleet Management GmbН (Німеччина) з українцями на борту біля Сейшельських островів.

Про це сказано в повідомленні Міністерства закордонних справ України.

За повідомленням посольства України у Великій Британії, судно було захоплено в Аравійському морі за 100 кілометрів від Сейшельських островів. До складу екіпажу цього судна входять 12 осіб: громадяни України, Росії, Філіппін і Польщі.

Генконсульство України в Гамбурзі (Німеччина) зараз з'ясовує кількість громадян України, які перебували на судні.

У повідомленні також сказано, що генконсульству України в Гамбурзі й посольству України в Кенії доручено встановити контакт із компанією-оператором і відстежувати подальший розвиток ситуації навколо захопленого судна.

Справа перебуває на особливому контролі в департаменті консульської служби МЗС України.

Як повідомлялось, біля берегів Сомалі пірати регулярно захоплюють судна, у тому числі й з українськими моряками в складі екіпажів.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/pirati-zahopili-sudno-z-ukrayincyami-bilya-seyshelskih-ostroviv.html

Случайные улицы

ул. Ушакова Николая пер. Лодыгина пр. Героев Сталинграда ул. Жашковская ул. Жукова Маршала ул. Ямская ул. Шепелева Николая ул. Панча Петра ул. Осокорская ул. Экскаваторная пл. Фрунзе ул. Школьная ул. Калачевская ул. Якутская ул. Ивашкевича Ярослава ул. Лодыгина ул. Киевская ул. Мурманская ул. Беломорская ул. Серова Валентина пер. Косогорный ул. Дашавская ул. Лебедева Академика ул. Светлицкого ул. Спасская
Нас находят по поисковым запросам