Главная > Новости > У Львові затримано чоловіка, який розгулював містом з вибухівкою

У Львові затримано чоловіка, який розгулював містом з вибухівкою

Категория: Украина

У Львові затримано 52-річного чоловіка з саморобним вибуховим пристроєм.

У Львові співробітники карного розшуку Франківського райвідділу міліції та бійці спецпідрозділу "Беркут" затримали раніше судимого 52-річного львів'янина, який переносив вибуховий пристрій.

Як повідомили у Відділі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області, чоловіка затримано на вулиці Федьковича, у нього було виявлено та вилучено "предмет, схожий на кульку розміром 90 на 50 мм, обмотану прозорою липкою стрічкою, до якого прикріплений шнур".

Згідно з висновками фахівців науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, "предмет містить в собі вогнепровідний шнур, капсуль-детонатор типу КД-8, детонуючий шнур і вражаючі елементи у вигляді цвяхів, шурупів та представляє собою саморобний вибуховий пристрій".

Чоловіка затримано, проводиться розслідування.

Нагадаємо, вибухи на Макіївці активізували нагляд за об'єктами по всій Україні. На вулиці виводять додаткові загони міліції та внутрішні війська.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/u-lvovi-zatrimano-cholovika-yakiy-rozgulyuvav-mistom-z-vibuhivkoyu.html

Случайные улицы

ул. Международная ул. Жмаченко Генерала ул. Чаадаева Петра бульв. Труда пер. Межевой ул. Заслонова Константина ул. Дыбенко Павла ул. Черняховского ул. Софиевская ул. Яблочная ул. Шевченко ул. Лебедева Академика ул. Улитина Ивана ул. Бондарская ул. Малоподвальная ул. Путивльская ул. Некрасова пл. Толстого Льва ул. Водогонная ул. Платоновская ул. Рейтарская ул. Щекавицкая ул. Сосницкая пер. Ясный ул. Терехина Алексея
Нас находят по поисковым запросам