Главная > Новости > Голови трьох областей вимагають від Януковича зупинити сталінізм

Голови трьох областей вимагають від Януковича зупинити сталінізм

Категория: Политика

Президенту нагадали: в Україні швидкими темпами відновлюється практика сталінських трійок, коли слідчий "шиє" справу, і жодним чином не реагує на кричущі порушення закону.

Голови Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської облрад передали лист президенту Віктору Януковичу із вимогами припинити відновлення політики сталінізму в Україні.

Також вимагається припинити переслідування за політичними ознаками і вжити заходів щодо негайного звільнення політичних в'язнів. У листі висунуто вимогу і звільнити міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова за здійснювані його відомством політичні репресії.

Про це повідомили у прес-службі ВО "Свобода".

Голови передали відповідного листа одразу після закінчення засідання Ради регіонів.

"Протягом двох останніх тижнів за підозрою у вчиненні неіснуючих злочинів правоохоронні органи затримали кілька десятків молодих українських патріотів та представників інтелігенції", – зазначено в листі.

Окрім цього у зверненні зазначено, що "ситуація набула рис повного абсурду, коли деякі із затриманих були арештовані за рішенням Жовтневого районного суду м. Запоріжжя та переведені до слідчого ізолятору.

Зокрема, під вартою перебуває 22-річний студент історичного факультету Запорізького університету Едуард Андрющенко – студент-вiдмiнник, який займається науковою роботою i не причетний до жодних радикальних організацій.

"Факти свідчать про замовний характер справ, єдиною метою яких є організація політичного тиску та проведення репресій проти українських патріотів. В Україні швидкими темпами відновлюється практика сталінських трійок, коли слідчий МВС, брутально порушуючи усі конституційні та процесуальні норми, застосовуючи тортури та тиск, "шиє" справу, прокуратура покриває і жодним чином не реагує на кричущі порушення закону, а підконтрольний суд освячує це свавілля, штампуючи потрібні, абсолютно протизаконні рішення", - йдеться у зверненні.

У листі наголошується, що репресії проти опонентів чинної влади набрали колосального характеру, а у кабінетах слідчих побували уже тисячі українців.

Нагадаємо, 10 січня міліція затримала заступника облорганізації "Свободи".

1 січня міліція порушила кримінальну справу за фактом знищення 31 грудня шляхом вибуху пам'ятника. Тоді ж за підозрою в причетності до вибуху міліція затримала голову й заступника голови запорізької облорганізації "Свободи", яких згодом відпустили.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/golovi-troh-oblastey-vimagayut-vid-yanukovicha-zupiniti-stalinizm.html

Случайные улицы

ул. Киевская пл. Анкары ул. Верховинца Василия ул. Терещенковская ул. Бастионная ул. Жилянская пер. Автозаводской пр. Глушкова Академика пл. Святошинская пл. Одесская ул. Шимановского Виталия ул. Цитадельная пер. Музейный ул. Борисоглебская ул. Фруктовая ул. Золочевская ул. Каменяров пл. Лукьяновская ул. Ясногородская ул. Героев Войны ул. Оболонская пл. Дружбы Народов ул. Жмеринская пер. Косогорный пер. Чеховский
Нас находят по поисковым запросам