Главная > Новости > Іноземці не зможуть купувати землю в Україні

Іноземці не зможуть купувати землю в Україні

Категория: Финансы

Законопроектом передбачається, що земля сільгосппризначення, придбана у власність іноземцями, підлягає відчуженню впродовж одного року з дати придбання.

Іноземні громадяни, особи без громадянства, підприємства, засновані за участі іноземних фізичних і юридичних осіб, іноземні юридичні особи і іноземні держави не можуть придбавати у власність землі сільськогосподарського призначення.

Про це йдеться у проекті закону "Про ринок земель", опублікованому на сайті Державного агентства земельних ресурсів України.

Документом передбачається, що земельні ділянки сільгосппризначення, придбані у власність даними особами, підлягають відчуженню впродовж одного року з дати придбання.

Якщо дані земельні ділянки не були відчужені впродовж одного року, вони підлягають примусовому відчуженню на земельних торгах.

Згідно з документом, землі сільгосппризначення можуть купувати лише громадяни України, юридичні особи, засновані згідно із законодавством України, держава в особі спеціалізованої установи або територіальні громади в особі відповідних органів місцевого самоврядування.

Законопроект "Про ринок земель" планується прийняти у Верховній раді у першому кварталі 2011 року.

Відміна мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення передбачається з ухваленням законів "Про державний земельний кадастр" і "Про ринок земель".

Нагадаємо, раніше екс-голова Держфінпослуг Віктор Суслов заявив, що продаж українських сільськогосподарських земель є єдиною можливістю для Україні платити за зовнішнім боргом.

Источник: http://tsn.ua/groshi/inozemci-ne-zmozhut-kupuvati-zemlyu-v-ukrayini.html

Случайные улицы

ул. Майкопская ул. Жмаченко Генерала пер. Кецховели Ладо пл. Кривоноса Петра ул. Байковая пр. Московский ул. Лебедева Николая ул. Жукова Маршала ул. Майорова Михаила ул. Юры Гната ул. Родимцева Генерала ул. Плещеева ул. Бортницкая пер. Щусева ул. Степового Якова ул. Смолича Юрия ул. Кишиневская ул. Рижская пер. Бурмистенко ул. Сретенская ул. Златопольская ул. Мичурина пер. Чехова 1-й ул. Киото бульв. Лепсе Ивана
Нас находят по поисковым запросам