Главная > Новости > ЄБРР погіршив прогноз зростання української економіки

ЄБРР погіршив прогноз зростання української економіки

Категория: Финансы

Банк знизив оцінку зростання українського ВВП в 2010 і 2011 роках у порівнянні з попередніми оцінками на 0,5%.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) прогнозує, що зростання економіки України в 2011 році сповільниться з 4,5% до 4%. Про це йдеться в оновленому квартальному економічному звіті ЄБРР.

Банк знизив оцінку зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2010 році і 2011 році у порівнянні з попередніми оцінками, зробленими в жовтні 2010 р., на 0,5 процентного пункту.

Як наголошується в звіті, економіка України продовжує відновлюватися після 15% падіння в 2009 р. Відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) у липні 2010 року в рамках нової програми "сприяло стабілізації економіки".

У ЄБРР нагадують, що в рамках програми, влада Україні проводить зміцнення у фінансовому секторі, реформу податкової і пенсійної системи, оптимізацію витрат.

В свою чергу експерти зі Сітового банку дали прогноз подальшого зростання української економіки.

Источник: http://tsn.ua/groshi/yebrr-pogirshiv-prognoz-zrostannya-ukrayinskoyi-ekonomiki.html

Случайные улицы

ул. Авиаконструктора Антонова ул. Кронштадтская ул. Драйзера Теодора ул. Никопольская пер. Народный ул. Введенская бульв. Вернацкого Академика ул. Липовая ул. Краковская ул. Срибнокольская ул. Вискозная ул. Юности ул. Леваневского бульв. Дарницкий ул. Ильича ул. Верещагина ул. Кисловодская ул. Кочубеевская ул. Дорогожицкая ул. Постовая ул. Новороссийская пер. Бердянский ул. Подвысоцкого Профессора ул. Галицкая пр. Победы
Нас находят по поисковым запросам