Главная > Новости > Наступного куротного сезону відпочинок у Криму подорожчає

Наступного куротного сезону відпочинок у Криму подорожчає

Категория: Финансы

Подорожчання путівок у кримські готелі і здравниці можливо лише за рахунок включення в пакет нових послуг.

У курортному сезоні 2011 року кримські готелі і здравниці не планують значно підвищувати вартість своїх послуг, зростання цін можливе тільки на рівень інфляції - до 5%.

Про це повідомив заступник міністра курортів і туризму Криму, начальник управління фінансів, економічного аналізу та прогнозування Микола Маринов.

"Відпочинок в Криму значно не подорожчає. Зростання цін можливе лише на рівень інфляції - не більше ніж на 5%" - повідомив Маринов. Подорожчання путівок у кримські готелі і здравниці можливо лише за рахунок включення в пакет нових послуг.

"Нагадаю, що оздоровчий потенціал Криму набагато вищий, ніж у більшості зарубіжних курортів і це варто враховувати" - наголосив Маринов.

Заступник міністра також повідомив, що в майбутньому курортному сезоні очікує збільшення турпотоку в Крим на 15% в порівнянні з минулим роком.

"За підсумками 2010 Крим відвідало 5719 тисяч туристів. У програмі соціально-економічного розвитку Криму ми прогнозували збільшення туристичного потоку на 10%, але вивчення потенціалу майбутнього курортного сезону, а також тенденції, що намітилися як в Україну, так і в світі в цілому, говорять про те, що у нас є всі підстави очікувати збільшення турпотоку на рівні 15%", - зазначив Маринов.

Нагадаємо, відпочинок у пансіонатах і санаторіях півострова у сезоні 2010 року подорожчав на 10-15% у порівнянні з літом 2009 року.

Источник: http://tsn.ua/groshi/nastupnogo-kurotnogo-sezonu-vidpochinok-u-krimu-podorozhchaye.html

Случайные улицы

пер. Бауманский ул. Героев Войны спуск Владимирский пл. Ленинградская спуск Подольский ул. Борисоглебская ул. Артема пер. Кулибина ул. Соловьиная пр. Броварской ул. Лобачевского ул. Гоголевская ул. Радищева ул. Здолбуновская ул. Островная аллея Петровская ул. Кутузова ул. Арсенальная ул. Щорса ул. Степового Якова ул. Кареловская ул. Толстого Льва ул. Кибальчича Николая ул. Васильченко ул. Донца Михаила
Нас находят по поисковым запросам