Главная > Новости > Уряд кличе інвесторів в Україну

Уряд кличе інвесторів в Україну

Категория: Финансы

Віце-прем'єр Клюєв зазначив, що в Україні в рази скорочено кількість дозволів та ліцензій для ведення бізнесу.

Уряд закликає іноземних інвесторів активніше вкладати кошти в українську економіку.

"Ми зацікавлені, щоб в Україну прийшло якомога більше інвестицій", - заявив перший віце-прем'єр-міністр з економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв в інтерв'ю телеканалу CNN.

За словами віце-прем'єра, в Україні в рази скорочено кількість дозволів та ліцензій для ведення бізнесу.

Клюєв відзначив, що проводиться робота щодо впровадження механізму отримання підприємствами всіх дозволів через "єдине вікно".

"Бізнесмен пише заяву і віддає в цю одну інстанцію. Більше з ним ніхто не спілкується. І через певний час він в цьому "єдиному вікні" отримує всі дозволи", - заявив перший віце-прем'єр-міністр.

Чиновник також відзначив, що прийнятий Податковий кодекс стимулює інвесторів відкривати нове виробництво або розширювати вже існуюче.

Нагадаємо, в Україні зберігається високий ступінь ризику для іноземних інвестицій. Про це свідчить індекс інвестиційних ризиків Political Risk Atlas, що публікується британською компанією Maplecroft.

Источник: http://tsn.ua/groshi/uryad-kliche-investoriv-v-ukrayinu.html

Случайные улицы

ул. Локомотивная ул. Усенко Павла пер. Михайловский ул. Малокитаевская ул. Сосниных Семьи ул. Колоскова ул. Литвиненко-Вольгемут ул. Верховинная пер. Чаплыгина ул. Стражеско Академика ул. Ильича ул. Залки Мате пл. Московская ул. Товарная ул. Дубового Ивана ул. Джалиля Мусы ул. Костычева Академика ул. Богомольца Академика ул. Электриков ул. Бестужева Александра ул. Добрососедская ул. Автозаводская ул. Шулявская ул. Узинская ул. Мартиросяна
Нас находят по поисковым запросам