Главная > Новости > ЄС та Світовий банк "заморозили" допомогу Україні в держзакупівлях

ЄС та Світовий банк "заморозили" допомогу Україні в держзакупівлях

Категория: Финансы

В Євросоюзі висловили своє невдоволення новою редакцією закону про деравні закупівлі в Україні.

Голова представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра висловив стурбованість спробами внести зміни до закону про держзакупівлі. За його словами зміни не відповідають у цілому концепції даного закону.

За його словами, через такі спроби Світовий банк і Європейський Союз ухвалили рішення припинити фінансування проектів із надання Україні консультаційної допомоги в розробці законодавства про держзакупівлі.

Про це він заявив на круглому столі з питань європейської інтеграції України

"На жаль, до закону про держзакупівлі хочуть внести поправки, і ми спільно зі Світовим банком будемо спостерігати за цим процесом", - заявив Тейшейра.

Раніше Мінекономіки спільно з Українським союзом промисловців і підприємців підготували новий законопроект про зміни до закону щодо проведення державних закупівель.

Основною зміною в законопроекті є надання можливості державним підприємствам проводити закупівлі товарів і послуг за власні кошти без застосування тендерних процедур.

Источник: http://tsn.ua/groshi/yes-ta-svitoviy-bank-zamorozili-dopomogu-ukrayini-v-derzhzakupivlyah.html

Случайные улицы

ул. Ижевская ул. Энтузиастов ул. Бетховена ул. Подлесная ул. Толстого Льва ул. Вершигоры Петра пер. Франко Ивана ул. Комбайнеров ул. Руденко Ларисы ул. Гончарная ул. Озерная ул. Краснодарская ул. Мичурина ул. Волжская ул. Минина ул. Большая Житомирская ул. Арсенальная ул. Бахмачская ул. Симиренко ул. Ягодная ул. Марьяненко Ивана пер. Котовского аллея Пейзажная ул. Станиславского ул. Мартиросяна
Нас находят по поисковым запросам