Главная > Новости > ВMW X1 отримав пакет M Sport

ВMW X1 отримав пакет M Sport

Категория: Наука и IT

BMW X1 M Sport зможе розганятися до "сотні" за 6,1 секунди, а ще матиме агресивну зовнішність та покращений інтер'єр.

Концерн BMW анонсував випуск кросовера X1 спеціальної серії M Sport, який відрізняється від звичайних автомобілів сімейства більш агресивною зовнішністю, поліпшеною обробкою інтер'єру і новим потужним двигуном, завдяки якому автомобіль зможе розганятися до "сотні" за 6,1 секунди.

Зовнішній вигляд BMW X1 M Sport доповнює спортивний обвіс, що складається з переднього бампера з великими повітрозабірниками, заднього бампера під спарений наконечник викидної системи, 17 - і 18-дюймові литі диски з емблемою "М", рейлінги на дах, панорамний люк.

Інтер'єр вдосконалено спортивними кріслами, перетягненими алькантарою, перфорованим кермом, фірмовою ручкою селектора КПП і металевими накладками на пороги, прикрашеними логотипом "М".

За непідтвердженими даними, спортивна модель отримає під капот новий чотирициліндровий 2,0-літровий бензиновий турбодвигун, що забезпечує розгін з нуля до 100 кілометрів на годину за 6,1 секунди - при використанні 6-ступінчастої механічної коробки - і за 6,5 секунди - 8-ступінчастої АКПП.

Про дату початку продажів, цін та інші особливості кросовера буде оголошено пізніше - на офіційній презентації, яка пройде в березні на автосалоні в Женеві.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/vmw-x1-otrimav-paket-m-sport.html

Случайные улицы

дорога Набережно-Печерская ул. Героев Войны ул. Путивльская ул. Воскресенская ул. Сагайдачного Петра ул. Луганская ул. Дорогожицкая ул. Новополевая ул. Первомайского Леонида ул. Никольско-Ботаническая ул. Потье Эжена ул. Причальная ул. Правобережная ул. Заломова Петра ул. Мичурина ул. Трухановская ул. Волгоградская ул. Межигорская пл. Спортивная ул. Героев Днепра наб. Русановская ул. Кайсарова пер. Подольский ул. Щорса ул. Закревского Николая
Нас находят по поисковым запросам