Главная > Новости > Учені визнали 2010 рік найтеплішим за всю історію спостережень

Учені визнали 2010 рік найтеплішим за всю історію спостережень

Категория: Наука и IT

Перше місце серед найбільш теплих років 2010-й ділить з 1998-м і 2005-м.

Всесвітня метеорологічна організація при ООН визнала 2010 рік найтеплішим за всю історію спостережень.

Середньорічна температура в 2010 році становила 14,53 градуса Цельсія, що на 0,53 градуса вище середнього показника в період з 1960 по 1990 роки.

Перше місце серед найбільш теплих років 2010-й ділить з 1998-м і 2005-м - різниці в середніх температурах між цими роками менше похибки, яка в даних вимірах становить 0,09 градуса Цельсія.

"Дані по температурі за 2010 рік підтверджують, що в далекій перспективі Земля поступово нагрівається," - наводить Agence France-Presse коментар глави Всесвітньої метеорологічної організації Мішеля Жарро, присвячений доповіді.

За його словами, десять найтепліших років в історії спостережень йдуть після 1998-го.

У доповіді також наголошується, що площа льодів в Арктиці в минулому році становила всього 12 мільйонів квадратних кілометрів - мінімум за всю історію спостережень. Окремо відзначається велика кількість погодних аномалій у минулому році - спека в Росії, повені в Пакистані і несподівано сильні морози в Європі.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/ucheni-viznali-2010-rik-nayteplishim-za-vsyu-istoriyu-sposterezhen.html

Случайные улицы

ул. Фрометовская ул. Балаклеевская ул. Пулюя ул. Шолуденко ул. Криничная ул. Ярославов Вал ул. Лютеранская ул. Тульчинская ул. Народного Ополчения ул. Соляная пр. Мира ул. Ольжича ул. Береговая ул. Джалиля Мусы ул. Колоскова ул. Каменяров ул. Молочанская ул. Сагайдачного Петра пр. Рокоссовского Маршала ул. Николаева Архитектора ул. Пражская ул. Приветная ул. Лубенская ул. Лисичанская пер. Радищева
Нас находят по поисковым запросам