Главная > Новости > Майже два мільйона користувачів Facebook "помруть" у 2011 році

Майже два мільйона користувачів Facebook "помруть" у 2011 році

Категория: Наука и IT

Цього року буде зафіксовано близько трьох "смертей" користувачів Facebook за хвилину.

У 2011 році по всьому світу "помруть" понад 1,78 млн аккаунтів користувачів в популярній соціальній мережі Facebook.

Про це повідомляється в блозі Entrustet, який проаналізував демографію соцмережі і дані про середній показник "смертності" від Центру з контролю і профілактики захворювань в США (CDC).

Для того, щоб зробити таке пророцтво, компанія Entrustet спочатку з'ясувала, що в 2011 році Facebook покинуть 408 тисяч користувачів із США, а потім і з решти аудиторії сервісу, що налічує понад 500 мільйонів акаунтів.

У результаті Entrustet дійшла висновку, що цього року по всьому світі буде зафіксовано близько трьох "смертей" користувачів Facebook за хвилину.

На думку Entrustet, ця цифра з кожним роком ставатиме все більшою, оскільки їхня доповідь ґрунтується на 500-мільйонній аудиторії Facebook.

За даними Pingdom на кінець 2010 року, число учасників соцмережі становило 600 млн, а в минулому році дітище Марка Цукерберга привернуло 250 млн нових користувачів.

Тим не менше, ці дані можуть бути не зовсім точні, визнають в Entrustet. Справа в тому, що багато користувачів Facebook часто створюють не один обліковий запис, акаунти регулярно піддаються "чистці", а деякі учасники соцмережі просто видаляють дані про свій вік.

Більш того, судячи зі статистики Entrustet, Facebook користуються 150% молодих людей у США у віці від 20 до 24 років, що не вельми відповідає дійсності.

Згідно з доповіддю, нещодавно опублікованого дослідницькою групою Gartner, у найближчі роки один з десяти користувачів Facebook або іншого масового сервісу буде "соціальним роботом" - тобто автоматизованою програмою, створеною великими брендами для залучення споживачів

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/mayzhe-dva-milyona-koristuvachiv-facebook-pomrut-u-2011-roci.html

Случайные улицы

ул. Серповая ул. Никопольская ул. Кричевского Федора ул. Брюсова ул. Оборонная ул. Кунанбаева Абая ул. Кондукторская ул. Мукачевская ул. Гринченко Николая ул. Славгородская бульв. Дружбв Народов ул. Астраханская ул. Шлихтера Академика ул. Сновская пер. Чугуевский ул. Пшеничная ул. Пугачева ул. Товарная ул. Ермака ул. Ватутина ул. Котика Вали ул. Приречная ул. Гонты Ивана ул. Снайперская ул. Полтавская
Нас находят по поисковым запросам