Главная > Новости > Дітям до шести років небезпечно дивитися 3D-відео

Дітям до шести років небезпечно дивитися 3D-відео

Категория: Наука и IT

Тривалий вплив на очі 3D-відео, для якого не потрібні стереоскопічні окуляри, може негативно вплинути на розвиток зору в малюків.

Європейські окулісти попереджають батьків маленьких дітей, що тривалий вплив на очі 3D-відео, для якого не потрібні стереоскопічні окуляри, може негативно вплинути на розвиток зору в малюків.

"Дітям необхідне чисте зображення, яке нормально сприймають обидва ока. Це є умовою для нормального розвитку зору в малюків. Якщо щось порушує цей баланс, то може призвести до таких проблем як косоокість", — розповіла фахівець Європейської асоціації окулістів Карен Спарроу.

Деякі компанії-виробники ігрових приставок, які використовують ефект 3D-відео, самі прийшли до подібних висновків і до своїх приставок додають попередження, в якому не рекомендують дозволяти грати в тривимірні ігри дітям до шести років.

Лікарі заявляють, що небезпеку несуть не лише ігри, але й перегляд фільмів і телебачення в форматі 3D. Європейські фахівці рекомендують батькам бути обережними й дуже виважено та порційно дозволяти дітям подібні розваги.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/dityam-do-shesti-rokiv-nebezpechno-divitisya-3d-video.html

Случайные улицы

ул. Локомотивная ул. Нагорная ул. Круглая ул. Челябинская ул. Ясногородская ул. Коперника ул. Струтинского Сергея ул. Картвелишвили ул. Беретти Викентия ул. Закревского Николая ул. Ямская ул. Щекавицкая ул. Волынская ул. Татарская ул. Сагайдачного Петра шоссе Гостомельское ул. Григоровича-Барского ул. Майкопская ул. Канальная ул. Полупанова пер. Парковый шоссе Бориспольское шоссе ул. Крымского Академика ул. Феодосийская ул. Витянская
Нас находят по поисковым запросам
дивитись 3D відео чидают дітям до 6 років оски 3d