Главная > Новости > З'явився пристрій, що зчитує відбитки пальців на відстані

З'явився пристрій, що зчитує відбитки пальців на відстані

Категория: Наука и IT

Вчені розробили механізм, що дозволяє знімати відбитка на відстані зі швидкістю п’ять секунд.

Американська корпорація Advanced Optical Systems (AOS) винайшла хитрий прситрій, що дозволяє зняти відбитки пальців у людини на відстані.

На даний момент пристрій під назвою AIRprint здатний зчитувати відбитки пальців лише на відстані двох метрів. Людина, з якої знімають відбитки, може навіть і не здогадуватися про це.

Пристрій являє собою комбінацію з двох джерел поляризованого світла, а також приймача відбитого від борозенок і канавок сигналу.

AIRprint здатний розпізнати і підтвердити відбитки пальців зі швидкістю до п'яти секунд. Дистанційного сканера, тим не менш, має свої обмеження, зокрема, пристрій уміє розпізнавати тільки один палець за раз.

Виробники механізму не збираються зупинятися на досягнутому і пообіцяли незабаром випустити нову модель - IRprint, здатну "читати" відразу п'ять відбитків пальців, а людина отримає повну свободу пересування перед сканером.

Крім криміналістів, пристроєм вже зацікавились військові, для перевірки особи на контрольно-пропускних пунктах. Пристрій вийде на ринок вже в третьому кварталі 2011 року.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/z-yavivsya-pristriy-scho-zchituye-vidbitki-palciv-na-vidstani.html

Случайные улицы

ул. Белгородская ул. Брусиловская ул. Пуща-Водицкая ул. Леонтовича ул. Политехническая ул. Липская пл. Волгоградская ул. Лукьяновская ул. Пугачева ул. Потье Эжена ул. Цветаевой Марины ул. Рыльского Максима пр. Воссоединения ул. Драгомирова ул. Панфиловцев ул. Корабельная ул. Пантелькина ул. Ольжича ул. Боровиковского ул. Ужвий Наталии ул. Смоленская ул. Сосниных Семьи ул. Петровская ул. Мишина Михаила пл. Перемоги
Нас находят по поисковым запросам
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ЗНЯТТЯ ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ