Главная > Новости > Винайдено пральну машину для домашніх тварин

Винайдено пральну машину для домашніх тварин

Категория: Безумное и интересное

Машина пере та сушить котів, собак та всяких тваринок, вкритих шерстю. Правда, тваринки трохи лякаються таких процедур.

У токійському зоомаркеті "Щаслива Хонда" встановлено незвичайний автомат, в якому завжди можна помити свого домашнього вихованця. Послуга включає в себе обробку шампунем проти бліх, полоскання і сушіння.

Пральна машина для тварин користується величезною популярністю, тому що вартість миття складає всього 5,4 долара, в той час як за ту ж саму операцію в собачих салонах краси беруть більше 30 доларів.

Власник зоомаркета Нака Хонда зізнався, що після того, як він помив в цій машині свого йоркширського тер'єра Бенджі, той кілька днів нічого не їв і був у шоці, але після декількох процедур він звик і тепер зовсім не боїться митися в цьому агрегаті.

Нагадаємо, минулого року у Підмосков'ї молодий чоловік виправ кицьку своєї подруги у машинці. Він вирішив пожартувати і засунув кіцю в пральну машинку, поставив її на режим прання й увімкнув.

Однак через певний час молодий чоловік передумав, став намагатися відкрити дверцята барабана, проте вони не піддавалася - довелося ламати.

Перелякану тваринку вдалося врятувати, а от пральна машинка залишилася з відламаними дверцятами, і за її ремонт жартівникові довелося заплатити.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/vinaydeno-pralnu-mashina-dlya-domashnih-tvarin.html

Случайные улицы

пер. Садовый пер. Гродненский пер. Бурмистенко пер. Несторовский пер. Брест-Литовский пер ул. Автозаводская спуск Кудрявский ул. Межигорская ул. Зализника Максима ул. Лесорубная ул. Батумская ул. Шлихтера Академика ул. Краснопартизанская пл. Ленинградская ул. Декабристов ул. Бердянская ул. Красная ул. Гетмана Вадима пр. Григоренко Петра наб. Днепровская пл. Франко Ивана ул. Лютеранская ул. Вершигоры Петра ул. Рыбалко Маршала ул. Узинская
Нас находят по поисковым запросам