Главная > Новости > Вчені довели: чим більше жінок, тим якісніша сперма

Вчені довели: чим більше жінок, тим якісніша сперма

Категория: Безумное и интересное

Проводячи досліди на мишах, учені з'ясували, що сперма полігамних самців зазвичай виграє в перегонах на запліднення, і порадили чоловікам мати побільше партнерш.

Австралійські вчені виправдали полігамію. За їхніми ствердженнями, чим більше у представника сильної статі прихильниць, тим цікавішим він стає як запліднювач. Принаймні проводячи досліди на мишах, учені з'ясували, що сперма полігамних самців зазвичай виграє в перегонах на запліднення.

Авторський колектив з Центру еволюційної біології Університету Західної Австралії показав, що на дистанції в кілька поколінь запліднення полігамними самцями дає більш ефективних у розмноженні особин, які виробляють більше сперми з більш високою рухливістю (тобто здатністю до запліднення) сперматозоїдів, ніж потомство моногамних самців.

Для з'ясування питання про чоловічу фертильність вчені Лі Сіммонс і Рене Ферман звели 16 самок спочатку з моногамними самцями, а потім з полігамними. У контрольній групі послідовність спарювання була зворотною.

Генетичний аналіз ембріонів показав, що полігамні миші перемогли в обох змаганнях: у першому випадку на їхню частку припало 76% зародків, у другому - 58%. Тим самим отримано солідний доказ еволюційної гіпотези, яка говорить, що боротьба за статевого партнера покращує якість сперми.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/vcheni-doveli-chim-bilshe-zhinok-tim-yakisnisha-sperma.html

Случайные улицы

ул. Лисичанская ул. Куреневская пр. Отрадный ул. Костельная пр. Воссоединения ул. Крымская ул. Светлая ул. Шаумяна ул. Кошевого Олега ул. Радужная ул. Бастионная ул. Печенежская ул. Закарпатская ул. Пугачева ул. Татарская ул. Ереванская пер. Полесский ул. Чабановская ул. Криворожская ул. Черняховского ул. Мукачевская ул. Дружковская ул. Гришко ул. Выдубицкая ул. Туполева Академика
Нас находят по поисковым запросам
більше сперми