Главная > Новости > В Росії народився хлопчик-велетень

В Росії народився хлопчик-велетень

Категория: Безумное и интересное

Малюк вагою 7,2 кг з’явився на світ в Хабаровську.

На Сході Росії народився малюк вагою 7,2 кг і зростом 67 сантиметрів. Новонароджений і його 33-річна мати Віра Овчинникова почувають себе добре. Дитина-гігант з'явилася на світ шляхом кесаревого розтину.


Лікарі кажуть, що це унікальний за розмірами малюк не тільки для Хабаровська, а й для всієї Росії. Новонароджений хлопчик - друга дитина в сім'ї Овчинникових: у них вже є дочка, якій 14 років. У дівчинки при народженні була нормальна вага - до 4-х кілограмів.

Найбільша дитина у світі народився в Італії в 1955 році. Жінка на ім'я Кармеліна Феделе подарувала життя 10-кілограмовому немовляті.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/v-rosiyi-narodivsya-hlopchik-veleten.html

Случайные улицы

ул. Космическая ул. Борщаговская ул. Медовая ул. Докучаевская ул. Днепродзержинская ул. Ясная бульв. Роллана Ромена ул. Скоропадского Павла пр. 40-летия Октября ул. Рейтарская ул. Светлая ул. Школьная ул. Танковая ул. Серафимовича спуск Смородинский пер. Десятинный ул. Стрелецкая ул. Шахтерская ул. Васильченко пл. Львовская ул. Половецкая ул. Головко Андрея ул. Цюрупинская ул. Цимбалов Яр пл. Керченская
Нас находят по поисковым запросам
в італії народився хлопчик 10 кг