Главная > Новости > Американка, викрадена 23 роки тому, знайшла свою матір

Американка, викрадена 23 роки тому, знайшла свою матір

Категория: Безумное и интересное

Дівчині вдалося розшукати свою рідну мати через 23 роки пісня зникнення.

У США мати дитини, викраденої з нью-йоркській лікарні 23 роки тому, зустрілася зі своєю дочкою. Дівчина самостійно почала пошуки своєї матері, після того як прочитала на сайті Національного центру у справах зниклих дітей статтю про дитину, яка була викрадена з лікарні 23 роки тому.

За допомогою працівників центру дівчині вдалося знайти свою маму, а аналіз ДНК підтвердив, що 23-літня Каролін є дочкою Джой Уайт

Ця історія розпочалася 4 серпня 1987 року. У маленької Каролін почалася сильна лихоманка, і мати відвезла її в лікарню. Передавши крихітку лікарям, жінка відправилася додому, щоб трохи відпочити, проте, коли вона повернулася назад, дочки в лікарні не виявилося. З того часу невтішна мати намагалася розшукати свою дитини, але у неї була лише стара чорно-біла фотографія, зроблена, коли дівчинці було всього три тижні.

Розслідування зникнення Каролін, досі не завершене, тому інформація про її прийомну сім'ю, а також обставини викрадення поки не розголошуються.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/amerikanka-vikradena-23-roki-tomu-znayshla-svoyu-matir.html

Случайные улицы

пер. Шишкинский пер. Левадный ул. Пуховская ул. Нижнеюрковская ул. Картвелишвили ул. Нестерова ул. Огарева ул. Вереснева ул. Лумумбы Патриса ул. Приозерная ул. Беляшевского Академика ул. Новоконстантиновская ул. Парковая ул. Шаумяна ул. Псковская ул. Рылеева ул. Фруктовая ул. Драгомирова ул. Проводницкая ул. Калинина ул. Россошанская пер. Политехнический ул. Трутенко Онуфрия ул. Запорожца Петра ул. Довбуша Олексы
Нас находят по поисковым запросам
мати знайшла свою дитину