Главная > Новости > Захміліла жінка переплутала квартиру і залізла у ліжко до чужого чоловіка

Захміліла жінка переплутала квартиру і залізла у ліжко до чужого чоловіка

Категория: Безумное и интересное

Молода жінка серед ночі залізла у ліжко незнайомого чоловіка. Виявилося, що вона була дуже п'яна і помилилася поверхом.

Курйозний випадок стався в канадському містечку Вікторія. У квартиру до молодого чоловіка зайшла незнайома жінка, роздяглася, лягла в його ліжко і заснула міцним сном.

Поліція, яка прибула за викликом господаря квартири, розбудила хуліганку. Як з'ясувалося, жінка була дуже п'яна і просто помилилася поверхом - вона проживала в тому ж будинку, але на іншому поверсі.

Поліцейські, що знайшли біля дверей сумку, пальто і взуття жінки, доставили любительку випити в дільницю для повного протверезіння. Потім їй буде пред'явлено звинувачення в хуліганстві, і вона повинна буде заплатити штраф.

Яким чином жінка проникла в чужу квартиру без ключів - невідомо: або господар квартири не замикає двері, або в канадських будинках на всіх дверях однакові замки.

Нагадаємо, перед Різдвом поліція штату Теннессі затримала на вулиці містечка Чатануга чотирирічного хлопчика, який вдерся до будинку сусідів і вкрав різдвяні подарунки. Коли поліцейські знайшли хлопчика, він був одягнений у сукню і пив пиво.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/zahmilila-zhinka-pereplutala-kvartiru-i-zalizla-u-lizhko-do-chuzhogo-cholovika.html

Случайные улицы

пер. Машиностроительный ул. Григория Андрющенко ул. Пост-Волынская ул. Ирининская ул. Беляшевского Академика ул. Машиноcтроительная ул. Бердянская ул. Лодыгина ул. Березняковская ул. Пражская ул. Здолбуновская ул. Краснодонская ул. Никольско-Ботаническая спуск Кудрявский ул. Жданова ул. Пирогова ул. Волкова Космонавта ул. Суворова ул. Ужвий Наталии ул. Соловцова Николая ул. Островная ул. Фроловская ул. Кудри Ивана ул. Сабурова Александра ул. Дарвина
Нас находят по поисковым запросам