Главная > Новости > Рятуючись від хропіння чоловіка, дружина впала зі сходів і забилася на смерть

Рятуючись від хропіння чоловіка, дружина впала зі сходів і забилася на смерть

Категория: Безумное и интересное

Жінці заважало хропіння свого чоловіка і вона вирішила лягти спати в іншій кімнаті. Однак у темряві спіткнулася і впала зі сходів.

59-річна Бренда Девіс загинула через хропіння свого чоловіка. Сумна історія сталася в одному з міст Англії.

Після того, як місіс Девіс довго не могла заснути поруч з чоловіком, вона вирішила відправитися відпочивати в вітальню на першому поверсі.

Спускаючись сходами, вона спіткнулася в темряві, впала вниз і отримала серйозні травми.

Почувши крик дружини Філліп Девіс вискочив з кімнати і викликав швидку допомогу, яка відвезла жінку в найближчу лікарню. До моменту прибуття в лікарню Бренда впала в глибоку кому. У неї були діагностовані незворотні травми черепа і головного мозку.

Лікарі констатували, що мозок місіс Девіс не функціонує, так що подальші реанімаційні заходи безглузді. Після цього убитий горем чоловік погодився відключити дружину від апаратів життєзабезпечення.

Як повідомлялось, зазвичай британки, яким чоловіки своїм хропінням заважають спати, б’ють їх подушкою по голові або боляче щипають.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/ryatuyuchis-vid-hropinnya-cholovika-druzhina-vpala-zi-shodiv-i-zabilasya-na-smert.html

Случайные улицы

ул. Рогозовская ул. Старонаводницкая ул. Батуринская ул. Добрый Шлях ул. Юрковская ул. Карбышева Генерала ул. Фестивальная ул. Нагорная пер. Красноармейский ул. Ереванская ул. Куреневская ул. Молодогвардейская пер. Цимбалов Яр ул. Божков Яр ул. Стельмаха Михаила ул. Краснова Николая ул. Кричевского Федора ул. Некрасова ул. Загороднего Михаила пл. Спивака Михаила ул. Бутлерова Академика ул. Выборгская ул. Якира ул. Буденного ул. Хвойки Викентия
Нас находят по поисковым запросам