Главная > Новости > Суд звинуватив Францію в байдужості до хом'яків

Суд звинуватив Францію в байдужості до хом'яків

Категория: Безумное и интересное

Суд ЄС постановив, що Франція безвідповідально ставиться до необхідності створення системи охорони рідкісного виду.

Суд Європейського союзу звинуватив Францію у невиконанні зобов'язань щодо захисту великого хом’яка, який мешкає на північному сході країни, в Ельзасі та знаходиться під загрозою зникнення. Суд постановив, що Франція не приділяє належної уваги ссавцю і безвідповідально ставиться до необхідності створення системи охорони рідкісного виду.

Єврокомісія подала до суду на Францію влітку 2009 року. Тоді офіційний Брюссель заявив, що французи не роблять належних зусиль для порятунку великого ельзаського хом'яка.

Тварину було взято під охорону ще в 1993 році, однак з того часу кількість нір хом’яка стрімко зменшується: якщо в 2001 році їх налічувалося 1167 штук, то до 2007 року кількість нір варіювалося від 147 до 161.

Не зважаючи на це, згідно з юридичними документами, Франція продовжує розширювати сільськогосподарські угіддя в Ельзасі, а також знищує нірки хом'яків заради урбанізації і прокладання асфальтованих доріг.

Суд ЄС постановив, що якщо найближчим часом французьке керівництво не почне піклуватися про великих хом'яків Ельзасу, країні можуть бути виписані великі штрафи.

Великий хом'як виростає до 27-30 сантиметрів в довжину. Важить тварину від 200 до 500 грамів. Ці хом'яки оселяються в полях, де у великій кількості росте їхня улюблена люцерна.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/sud-zvinuvativ-franciyu-v-bayduzhosti-do-hom-yakiv.html

Случайные улицы

пл. Конституции ул. Златопольская ул. Дзержинского ул. Гринченко Николая пер. Подольский пр. Навои Алишера ул. Соловьиная пер. Суворова ул. Федорова Ивана пер. Лаврский ул. Лесная пр. Глушкова Академика бульв. Кольцова ул. Бердянская ул. Ирпенская ул. Паторжинского ул. Ужгородская ул. Западынская ул. Эрнста ул. Исаакяна ул. Крещатик ул. Азербайджанская пл. Волгоградская ул. Бажова ул. Старицкого
Нас находят по поисковым запросам