Главная > Новости > Шматок торта з весілля принца Чарльза і Діани пішов з молотка

Шматок торта з весілля принца Чарльза і Діани пішов з молотка

Категория: Безумное и интересное

На аукціоні продали шматок торта з весілля принца Чарльза та Діани Спенсер, який зберігався протягом 30 років.

Мешканка Нової Зеландії Катріна Грінслейд продала на місцевому онлайн-аукціоні Trade Me невеликий шматочок торта з весілля британського принца Чарльза та Діани Спенсер. Незвичайний лот пішов з молотка за 380 новозеландських доларів (290 доларів США).

За словами мешканки Крайстчерча, шматочок торта зберігався в її родині протягом 30 років - в 1981 році його приніс додому батько Катаріни Грінслейд, який служив у той час у Королівських ВПС Нової Зеландії. У день весілля принца і його обраниці військовим надіслали торт, щоб кожен міг відзначити торжество і спробувати весільне частування.

За традицією у день весілля члена королівської сім'ї частування розсилаються всім військовослужбовцям, які перебувають у підпорядкуванні королеви Великобританії, які з об'єктивних причин не можуть бути присутніми на урочистостях.

Коли військові поділили торт на шматочки, батько Грінслейд не став їсти невелику частину кондитерського виробу, що дісталася йому. Замість цього він відніс торт додому, щоб його рідні могли подивитися на весільне частування. У будинку також вирішили не їсти шматок, покритий цукровою глазур'ю, і поклали його в пластиковий контейнер. Відтоді він зберігався в будинку Грінслейд в шафці для посуду.

Продавщиця історичного торта заявила, що вирішила виставити шматочок на аукціон зовсім не для того, щоб заробити на ньому грошей. "Я просто хотіла поділитися з людьми історією", - зазначила Катаріна Грінслейд.

Лот викликав великий інтерес у відвідувачів сайту Trade Me - сторінку з оголошенням про продаж торта за час аукціону відвідали більше 40 тисяч разів.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/shmatok-torta-z-vesillya-princa-charlza-i-diani-pishov-z-molotka.html

Случайные улицы

ул. Выборгская пер. Гродненский ул. Снайперская ул. Днепродзержинская ул. Тупикова Генерала ул. Кадиевская шоссе Чапаевское ул. Донецкая ул. Метрологическая ул. Нечуя-Левицкого ул. Берлинского Максима пл. Керченская ул. Боричев ток ул. Черновицкая ул. Дымерская ул. Шалетт Города ул. Кочерги Ивана спуск Боричев ул. Садовая бульв. Приймаченко Марии ул. Ирчана Мирослава ул. Крымского Академика ул. Таращанская ул. Блюхера Василия ул. Одоевского
Нас находят по поисковым запросам
весілля діани весілля чарльз