Главная > Новости > У США відкрився фестиваль незалежного кіно Sundance

У США відкрився фестиваль незалежного кіно Sundance

Категория: Культура

Міжнародний кінофестиваль Sundance в цьому році представляє 120 повнометражних, 80 короткометражних і документальних стрічок.

В Америці відкрився міжнародний кінофестиваль Sundance, який вважається одним з найбільших в світі форумів незалежного кіно. Церемонія відбувається у місті Парк-Сіті, що в штаті Юта. У цьому році у ній беруть участь 120 повнометражних, 80 короткометражних і документальних стрічок.

У конкурсному показі чимало картин, у яких знялися всесвітньо відомі актори. Це - трилер Діто Монтіель "Нічийний син" з Аль Пачіно, Кеті Холмс і Ченнінг Татум, кіносатіра "Бульвар Порятунку" з Пірсом Броснаном і Дженніфер Коннеллі, "Наступний день щастя" з Джуліанною Мур, Еллен Баркін і Кейт Босворт.

У конкурсі бере участь стрічка "Боббі Фішера проти миру", на суд журі виставлена короткометражна стрічка "Цієї ночі розпочнеться назавжди", що оповідає про сумну історію російської дівчини, що опинилася в нью-йоркському Брукліні в безвихідному становищі з старим батьком на руках. Не можна забувати і про експериментальний документальний фільм "Життя за один день" режисера Кевіна Макдональда, якого продюсувала компанія знаменитого британця Рідлі Скотта ("Чужий", "Ганнібал", "Гладіатор") спільно з YouTube.

Картина складається з 331 ролика, знятих різними людьми в різних куточках світу 24 липня 2010 року. Це свого роду 90-хвилинний показ одного дня з життя людства. Автори сюжетів є співрежисером картини, 26 з них, включаючи двох росіян, приїхали до Юти на прем'єру.

Організовує фестиваль Sundance Institute, заснований знаменитим кіноактором Робертом Редфордом в 1981 році. У Юту привозять роботи як іменитих майстрів, так і невідомих молодих режисерів. Для останніх форум відкриває дорогу до слави і популярності. Так, драма "Дорогоцінна" в 2009 році завоювала приз Sundance, а в минулому році висувалася на шість "Оскарів". Фільм "Зимові кістки" отримав головну премію фестивалю минулого року, а зараз вважається фаворитом на нагороду Американської академії кіномистецтва.

Кінофорум завершиться 30 січня.

Источник: http://tsn.ua/kultura/u-ssha-vidkrivsya-festival-nezalezhnogo-kino-sundance.html

Случайные улицы

ул. Сырецкая ул. Батуринская ул. Смоленская ул. Богдановская ул. Трублаини Николая ул. Красноткацкая ул. Чумака Василия ул. Данькевича Константина ул. Постовая ул. Клавдиевская ул. Уманская ул. 2-я линия ул. Киевская ул. Заньковецкой ул. Семашко ул. Степанченко Василия ул. Стражеско Академика ул. Ковпака ул. Бетховена ул. Верхнеключевая ул. Фруктовая пер. Бердянский ул. Майорова Михаила ул. Ужгородская ул. Курская
Нас находят по поисковым запросам