Главная > Новости > Вперше за багато років на Шевченківську премію подана дитяча література

Вперше за багато років на Шевченківську премію подана дитяча література

Категория: Культура

Тритомник Володимира Рутківського "Джури" значиться серед номінантів на престижну премію.

Вперше за багато років на Шевченківську премію подана дитяча література. Тритомник Володимира Рутківського "Джури" значиться серед номінантів на престижну премію.

Автор розповів, як пише свої твори. "Мій читач дуже конкретний — це я сам. Пишу тільки для себе. І вже тоді, коли написане подобається, згадую про читача. Опісля йду до школи і переказую написане. По дитячих очах, по питаннях бачу, подобається їм написане чи не дуже, і вношу відповідні корективи", — сказав Рутківський.

Він повідомив також, що одним із принципів написання книг для нього є втілення в героя.

"З часом я все більше переконуюся в тому, що для мене займенники "я", "він", "вони" — це синоніми. Тому що мої предки жили на цій землі і любили її так само, як і я, а можливо, й набагато більше", — говорить автор.

Источник: http://tsn.ua/kultura/vpershe-za-bagato-rokiv-na-shevchenkivsku-premiyu-podana-dityacha-literatura.html

Случайные улицы

ул. Кричевского Федора ул. Игоревская пл. Луначарского ул. Тепличная ул. Полевая ул. Шолуденко ул. Фестивальная пер. Полесский спуск Владимирский ул. Киевская ул. Кибальчича Николая ул. Кравченко Николая ул. Саксаганского пер. Шевченко Тараса пл. Контрактовая ул. Автопарковая ул. Матеюка Николая ул. Кудряшова ул. Нечуя-Левицкого ул. Киквидзе ул. Тираспольская ул. Краковская ул. Лескова пер. Лермонтова 1-й ул. Попудренко
Нас находят по поисковым запросам