Главная > Новости > США повернуть Франції вкрадених "Прачок" Дега

США повернуть Франції вкрадених "Прачок" Дега

Категория: Культура

Викрадену 40 років тому картину Едгара Дега, яку виявили на аукціоні Sotheby's у жовтні, американці повернули до Франції.

США повернуть Франції картину Едгара Дега "Пралі, які страждають від зубного болю", вкрадену 40 років тому. Церемонія передачі картини відбудеться 21 січня у посольстві Франції у Вашингтоні.

Як повідомлялося раніше, картина Дега була виявлена на аукціоні Sotheby's у жовтні 2010 року. "Пралі" були викрадені з Музею імені Андре Мальро в Гаврі в 1973 році, однак аукціонний будинок не знав про це, тому що картина не фігурувала в списках вкрадених предметів мистецтва.

Власник картини - французький колекціонер Рональд Грельсамер - стверджує, що отримав її в подарунок від батька. За даними американської влади, Грельсамер має намір зажадати компенсацію за картину.

У Франції картина "Пралі, які страждають від зубного болю" вважається національним надбанням. Дега написав її на початку 1870-х років. Оцінна вартість полотна складає близько 400 тисяч доларів.

Источник: http://tsn.ua/kultura/ssha-povernut-franciyi-vkradenih-prachok-dega.html

Случайные улицы

ул. Набережная ул. Лесорубная пл. Голосеевская ул. Майкопская ул. Якира ул. Волховская ул. Кричевского Федора ул. Винницкая ул. Хохловых Семьи ул. Рыбальская дорога Большая Кольцевая ул. Соломенская ул. Сеноманская ул. Переяславская ул. Малокитаевская ул. Россошанская ул. Любарская ул. Осокорская ул. Подлесная спуск Врубелевский ул. Юрковская ул. Причальная ул. 4-линия ул. Коцюбинского Юрия ул. Градинская
Нас находят по поисковым запросам