Главная > Новости > Ліна Костенко починає тур Україною

Ліна Костенко починає тур Україною

Категория: Культура

Після презентації свого першого прозового роману Ліна Костенко відправилася у тур містами України.

25 січня починається Всеукраїнський тур української поетеси Ліни Костенко.

Поетеса в переддень Нового року презентувала свій перший прозовий роман "Записки українського божевільного".

Як повідомляє сайт видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, в рамках туру відбудуться 7 творчих вечорів-зустрічей. У вівторок, 25 січня, запланована зустріч Кoстенко в місті Рівне - в обласному музично-драматичному театрі.

Вже 31 січня поспілкуватися з поетесою зможуть жителі і гості Києва - у театрі ім. Івана Франка (безкоштовні запрошення можна буде отримати в касі театру з 24 січня - не більше двох в одні руки).

7 лютого відбудеться зустріч у Харкові - в Оперному театрі, 10 лютого - у Кривому Розі у Палаці молоді та студентів, 14 і 15 лютого - у Львові в Університеті ім. Івана Франка та театрі ім. Заньковецької.
Остання зустріч Костенко в рамках Всеукраїнського туру з читачами відбудеться 16 лютого в Острозі - в Острозькій академії.

Під час вечорів заплановано виступи Ліни Василівни, відповіді на письмові записки (перевага буде надаватися коротким питанням), виступи артистів, автограф-сесія поетеси.
Тривалість вечорів по 2 години, автограф-сесії - до 45 хвилин.

Раніше засновник і директор видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Іван Малкович розповідав, що Записки українського божевільного - перший том майбутньої трилогії про сучасну Україну.

За його словами, книга являє собою суміш художньої літератури, внутрішніх щоденників і публіцистики.

Источник: http://tsn.ua/kultura/lina-kostenko-pochinaye-tur-ukrayinoyu.html

Случайные улицы

ул. Новороссийская ул. Шмадта Отто ул. Крымского Академика пер. Суворова ул. Зализника Максима ул. Соломенская пер. Краматорский ул. Уссурийская ул. Крамского Ивана ул. Менделеева ул. Жолудева ул. Сретенская ул. Саксаганского пр. Ватутина Генерала ул. Пушкинская ул. Малая Житомирская ул. Сигнальная пер. Цимбалов Яр ул. Градинская пер. Щусева ул. Осокорская ул. Красикова Петра ул. Яблонской Татьяны пер. Квитки-Основьяненко ул. Пшеничная
Нас находят по поисковым запросам