Главная > Новости > У Монте-Карло презентували туристичні можливості Криму

У Монте-Карло презентували туристичні можливості Криму

Категория: Культура

У рамках ювілейного "Ралі Монте-Карло" у Монте-Карло було презентовано туристичні можливості Криму.

У Монте-Карло (Князівство Монако) у рамках ювілейного "Ралі Монте-Карло" заступник голови Ради міністрів АРК Георгій Псарьов презентував туристичні можливості Криму.

За інфорамцією Курортно-інформаційного центру Криму, презентуючи туристичний потенціал Кримського півострова, Псарьов підкреслив, що Крим славиться своїми лікувальними ресурсами, унікальними родовищами лікувальної грязі і джерелами мінеральних вод, пляжами, всесвітньо відомими історико-археологічними об'єктами, заповідниками та пам'ятниками природи.

Псарьов також зазначив, що в Криму є всі передумови для розвитку культурно-етнографічного туризму, оскільки в автономії проживає більше 100 національностей і народностей.

"Багатовікова історія та культура нашого півострова це переплетення найдавніших традицій Сходу і Заходу, християнства та мусульманства. Крим органічно увібрав в себе спадщину різних часів, народів і цивілізацій, тому його часто називають музеєм під відкритим небом або світом у мініатюрі", - заявив кримський віце -прем'єр.

Серед перспективних напрямів він зазначив пішохідний туризм, альпінізм, джип-сафарі, повітроплавання і т.д. Псарьов додав, що вигідне географічне положення Криму також дозволяє активно розвивати морський туризм. "Спеціально для іноземних туристів круїзних судів підготовлені різноманітні екскурсійні програми: історичні, культурні, винні тури", - сказав заступник голови Радміну АРК.

Крім того, він зазначив, що Крим становить інтерес для іноземних яхтсменів, а ще одним з перспективних напрямів є розвиток автотуризму.

"Пріоритетна мета Криму - стати одним з провідних курортів міжнародного рівня. Упевнений, що проведення етапу Кубка світу з авторалі-2011 стане ще одним важливим кроком на цьому шляху", - сказав Псарьов.

Як повідомлялося, вперше гонки "Prime Yalta Rally", які щорічно проходять на трасах поблизу Ялти, а також на Ай-Петрі, включені до календаря міжнародних змагань з авторалі "Intercontinental Rally Challenge" (IRC) на 2011 рік.

Для визначення країни, в якій пройде етап світового ралі, спеціальна комісія інспектувала дороги в Туреччині, Іспанії, Італії, а також в Україні.

5-7 грудня 2010 року був проведений огляд доріг в районі Ялти, за результатами якого комісія прийшла до висновку, що траса придатна для проведення міжнародних перегонів.

Дата старту етапу чемпіонату світу призначена на 2 червня 2011 року. Хід змагань у Ялті буде транслювати міжнародний спортивний канал "Eurospоrt".

Источник: http://tsn.ua/kultura/u-monte-karlo-prezentuvali-turistichni-mozhlivosti-krimu.html

Случайные улицы

ул. Богдановская ул. Большая Житомирская ул. Дзержинского пл. Кривоноса Петра ул. Металлистов ул. Китаевская ул. Сапернр-Слободская пр. Отрадный ул. Трускавецкая ул. Ветряные горы ул. Живописная пр. Ватутина Генерала ул. Донецкая ул. Хорольская ул. Щусева ул. Рыбная ул. Пушиной Феодоры ул. Фрометовская ул. Охотская ул. Парниковая ул. Терещенковская ул. Кучера Василия бульв. Леси Украинки ул. Фрунзе ул. Кавказская
Нас находят по поисковым запросам
розвиток туризму у монте-карло туристичні можливості криму