Главная > Новости > На Одещині четверо підлітків довго тероризували, а потім вбили 79-річну жінку

На Одещині четверо підлітків довго тероризували, а потім вбили 79-річну жінку

Категория: Происшествия и криминал

В жовтні минулого року до хати жінки вперше навідалися невідомі підлітки, які дізналися, що того дня жінка отримала пенсію.

У Одеській області четверо підлітків 11, 13, 15 та 16 років тероризували, грабували а потім вбили 79-річну жінку. Про це розповіли у Білгород-Дністровському РВ міліції.

Як повідомляється, жінка мешкала у своєму будинку, жила самотньо. Після того, як стара втратила сина, її доглядали сусіди. В жовтні минулого року до хати навідалися невідомі підлітки, які, як потім з'ясувалося, дізналися, що того дня жінка отримала пенсію.

Малолітні злочинці почали ходити до старої та вимагати в неї гроші. Першого разу вони забрали пенсію у розмірі 700 гривень, другого разу – старий палас, що лежав на підлозі.

Жінка не повідомляла про злочинців, тому що боялася розправи. Підлітки чергового разу навідалися до неї за пенсією, проте стара віддала гроші сусідці на зберігання. Вимагачі перевернули догори дриґом усю хату, не знайшли ні копійки, й побили стареньку мало не до смерті. Удосвіта її знайшла сусідка, і викликала "швидку".

Лікарі знайшли жінку непритомною, її терміново госпіталізували. Був виставлений діагноз "черепно-мозкова травма закрита, субордінальная гематома". Не приходячи до тями, за п'ять днів жінка померла.

Слідчі почали працювати на місці скоєння злочину. У хаті, де мешкала пенсіонерка, на підлозі знайшли обгортки від цукерок. Запідозрили місцевих підлітків.

Невдовзі вбивці були затримані. Малолітні бандити навчалися в місцевій школі, усі походили з проблемних сімей, де батьки зловживають алкоголем.

Двоє старших підлітків були затримані та наразі чекають суду, менших відпустили додому. Зловмисникам інкримінують дві статті - пограбування й навмисне завдання тяжких тілесних ушкоджень.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-odeschini-chetvero-pidlitkiv-dovgo-terorizuvali-a-potim-vbili-79-richnu-zhinku.html

Случайные улицы

ул. Леси Украинки ул. Лохвицкая ул. Стрыйская ул. Китаевская пл. Дзержинского ул. Левитана ул. Гоголевская ул. Крымская ул. Полупанова ул. Боровая ул. Правобережная ул. Смелянская пл. Леси Украинки ул. Карьерная ул. Булгакова ул. Байковая бульв. Леси Украинки ул. Шлихтера Академика ул. Сагайдака Степана пл. Героев Бреста ул. Полевая ул. Урицкого ул. Героев Днепра ул. Соловцова Николая ул. Обуховская
Нас находят по поисковым запросам