Главная > Новости > Американець проніс на борт літака до Британії 80 пістолетів

Американець проніс на борт літака до Британії 80 пістолетів

Категория: Мир

Контрабандист зумів провезти з США до Британії в багажі понад 80 пістолетів. Чоловік розкладав пістолети на деталі по різних валізах і здавав валізи в багаж.

У системі безпеки трансатлантичних перельотів виявлена серйозний пролом: контрабандист Стівен Гріноу зумів провезти з США до Британії в багажі понад 80 пістолетів.

Гріноу як мінімум один раз зупинили охоронці, коли при скануванні в його валізах виявилося "кілька одиниць вогнепальної зброї". Але йому вдалося якось відговоритися і потрапити на рейс Атланта-Манчестер.

Як вважається, він доставив зброю своїм партнерам у кримінальному світі на північно-заході Англії. Тепер 37-річний Гріноу, працював консультантом з приватної безпеки, узятий під варту. Після його арешту британські та американські влади провели позачергове засідання.

Поліція стурбована тим, що злочинці знайшли джерело постачання вогнепальної зброї. До того ж розвідка попереджає, що британський осередок "Аль-Каїди" намагається дістати зброю для організації нападу на кшталт мумбайського (масштабне терористичний напад на Мумбаї в листопаді 2008 року - ред.).

Гріноу заарештували в США в липні з 16 пістолетами в багажі після британського розслідування, яке почалося з виявлення поліцією на північно-заході Англії кількох нових пістолетів. Слід привів в Релі, штат Північна Кароліна.

Як з'ясувалося, Гріноу розбирав пістолети, розкладав їх деталі по різних валізах і здавав валізи в багаж.

Нагадаємо, за даними спецслужб, "Аль-Каїда" планувала провести в центрі Лондона цілу низку вибухів.

Источник: http://tsn.ua/svit/amerikanec-pronis-na-bort-litaka-do-britaniyi-80-pistoletiv.html

Случайные улицы

ул. Лютеранская ул. Экскаваторная ул. Золотоворотская ул. Кудри Ивана пл. Героев Великой Отечественной Войны ул. Лесозащитная бульв. Перова ул. Каунасская ул. Буденного ул. Солнечная ул. Совская пер. Красногвардейский ул. Землянская пер. Козловского Ивана ул. Попельнянская ул. Замковецкая ул. Грузинская бульв. Русановский ул. Вышгородская ул. Смелянская ул. Нижнеключевая ул. Боровая ул. Хорольская ул. Фруктовая ул. Китаевская
Нас находят по поисковым запросам