Главная > Новости > Китайський піаніст зіграв у Білому домі антиамериканську пісню про "шакалів"

Китайський піаніст зіграв у Білому домі антиамериканську пісню про "шакалів"

Категория: Мир


У китайській пісні, мелодію якої Ланг Ланг зіграв у Білому домі, американці називаються не інакше як "шакалами".

Знаменитого піаніста китайського походження Ланг Ланг, який проживає в Нью-Йорку, викрили в антиамериканських настроях після його виступу в Білому домі під час званого обіду на честь офіційного візиту президента Китаю Ху Цзіньтао, який відбувся минулого тижня.

Під час цього виступу, на якому був присутній і президент США Барак Обама, Ланг зіграв музичну тему "Моя Батьківщина" з китайського фільму "Битва за гору Шененлінь". Це фільм про кровопролитну битву, що сталася в 1952 році під час Корейської війни (війна 1950-1953 рр.. Між Північною і Південною Кореями).

З політичної точки зору цей конфлікт розглядається як війна між США (та їхніми союзниками) і КНР (серед союзників якої був і СРСР). Цей фільм, випущений в прокат в 1956 році, носить пропагандистський антиамериканський характер. А в самій китайській пісні, мелодію якої Ланг Ланг відтворив у Білому домі, американці називаються не інакше як "шакалами".

Як зазначає Human Events, зіграти таке на званому обіді перед президентом США в самому серці Америки - все одно що дати музичним супроводом тему з "Рембо" до офіційного візиту президента США до В'єтнаму.

Такий антиамериканський випад, звичайно, не залишився непоміченим в Китаї. Місцевий портал новин Asia One News вже написав, що Ланг Ланг тепер "справжній патріот", відзначивши, що "це надзвичайно значущий момент - зіграти таке в самих Сполучених Штатах, правда, незрозуміло, чи зрозуміли натяк американці".

На відміну від американської аудиторії китайський президент Ху Цзіньтао чудово зрозумів, що саме було для нього виконано. Ця пісня протягом десятиліть звучала в Китаї як символ боротьби проти США.

Як зазначається, Ланг, очевидно, добре знав, що він грає. Він заявив, що вибрав саме цю мелодію, щоб нагадати китайцям про гордість.

"Мені здається, що ця мелодія, зіграна у Білому домі, має допомогти нам, китайцям, відчути себе гордими за себе і свою країну", - сказав музикант в інтерв'ю китайському телеканалу.

Нагадаємо, американська адміністрація зробила все, щоб голові КНР Ху Цзіньтао були надані всі почесті, якими повинен супроводжуватися його державний візит. Свого часу Джордж Буш влаштував тільки ланч.

Источник: http://tsn.ua/svit/kitayskiy-pianist-zigrav-u-bilomu-domi-antiamerikansku-pisnyu-pro-shakaliv.html

Случайные улицы

ул. Ветрова Бориса ул. Бойко Ивана ул. Смоленская ул. Улитина Ивана ул. Соломенская ул. Нестерова ул. Мостовая ул. Крушельницкой Соломии ул. Серповая ул. Тарасовская пр. Перемоги ул. Черноморская ул. Матросова Александра шоссе Харьковское пл. Героев Великой Отечественной Войны ул. Проводницкая ул. Верхний Вал ул. Галана Ярослава ул. Дубинина Володи аллея Пейзажная ул. Лумумбы Патриса ул. Горенская ул. Россошанская ул. Танкистов ул. Завальная
Нас находят по поисковым запросам