Главная > Новости > Мєдвєдєв наказав провести чистки в силових структурах на транспорті

Мєдвєдєв наказав провести чистки в силових структурах на транспорті

Категория: Мир

Президент Росії наказав підготувати пропозиції про звільнення співробітників центрального апарату міністерства, відповідальних за безпеку на транспорті.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв зажадав притягти до відповідальності представників силових структур, що займаються забезпеченням безпеки на транспорті, у зв'язку з терактом в аеропорту "Домодєдово". Глава держави доручив прокуратурі і Слідчому комітету порушити відносно цих осіб кримінальні справи.

Виступаючи на колегії ФСБ, президент наказав голові МВС Рашиду Нургалієву підготувати пропозиції про звільнення співробітників центрального апарату міністерства, відповідальних за безпеку на транспорті, чи інші покарання для цих осіб. Мєдвєдєв наказав вжити аналогічні заходи в системі ФСБ і в уряді РФ.

ОСНОВНІ ВЕРСІЇ ТЕРАКТУ В "ДОМОДЄДОВО"

Глава держави зазначив, що з точки зору забезпечення безпеки в аеропорту "Домодєдово" панувала анархія. Зокрема, за словами Мєдвєдєва, практично відсутній контроль за тими, хто зустрічав пасажирів.

Для запобігання нових терактів президент запропонував ввести "тотальну перевірку" багажу і пасажирів на всіх транспортних вузлах. Він визнав, що посилення заходів безпеки створить додаткові складнощі для громадян, але, на його думку, "це - єдиний вихід".

Нагадаємо, терорист-смертник підірвав себе в натовпі пасажирів та зустрічаючих в залі прильотів міжнародної зони "Домодєдово". Вибуховий пристрій, потужність якого досягала семи кілограмів тротилового еквівалента, спрацював приблизно о 16:30 (15:30 за Києвом) 24 січня.

У результаті теракту загинули 35 осіб. У лікарні з пораненнями різної тяжкості були доставлені більше ста осіб.

Серед загиблих знаходилася українка драматург Машутіна Ганна, яка прилетіла до Москви вручення нагороди у конкурсі сценаріїв журнала "Мистецтво кіно".

ВІДЕО МОМЕНТУ ВИБУХУ В "ДОМОДЄДОВО"

Раніше президент Мєдвєдєв зажадав притягнути до відповідальності керівництво аеропорту за недотримання заходів безпеки. Згодом прес-секретар "Домодєдово" Олена Галанов заявила, що служби аеропорту дотримувалися всіх вимог авіаційної безпеки. За її словами, за порядок на вході в аеропорт відповідають співробітники міліції, а не служби безпеки "Домодєдово".

За однією з попередніх версій, терорист пройшов до зали прильоту зі стоянки аеропорту і, змішавшись з натовпом, підірвав себе.

Источник: http://tsn.ua/svit/myedvyedyev-nakazav-provesti-chistki-v-silovih-strukturah-na-transporti.html

Случайные улицы

ул. Кирова пер. Политехнический ул. Горловская пер. Попова ул. Электриков ул. Бахмачская ул. Вискозная ул. Федьковича ул. Золотоворотская ул. Вильнюсская ул. Пестеля Павла ул. Кочерги Ивана ул. Шевцова Ивана ул. Говорова Маршала ул. Фанерная пер. Моторный ул. Каблукова Академика ул. Круглоуниверситетская пр. Мира ул. Кравчука Михаила бульв. Труда ул. Боткина ул. Сырецко-Садовая ул. Флоренции ул. Игоревская
Нас находят по поисковым запросам