Главная > Новости > Єгипетські спецслужби затримали 19 терористів-смертників

Єгипетські спецслужби затримали 19 терористів-смертників

Категория: Мир

У Єгипті заарештували 19 осіб, які збиралися здійснити теракти-самогубства у релігійних центрах в різних районах країни.

Єгипетські спецслужби запобігли серії кривавих терактів. Про це заявив міністр внутрішніх справ Єгипту Хабібі аль-Адлі в інтерв'ю газеті "Аль-Ахрам", в якому описав становище в країні.

За словами міністра, співробітники сил безпеки заарештували 19 осіб, які збиралися здійснити теракти-самогубства у релігійних центрах в різних районах країни.

Хабіб аль-Адлі повідомив, що спецслужби вилучили у заарештованих зброю, боєприпаси та документи, що свідчили про зв'язки затриманих з міжнародною терористичною мережею "Аль-Каїда".

Нагадаємо, 23 січня Хабіб аль-Адлі повідомив, що теракт у церкві в Олександрії організувала палестинська терористична організація "Армія Ісламу", пов'язана з "Аль-Каїдою". За його словами, спецслужби зібрали однозначні докази причетності "Армії Ісламу" до цього злочину.

Міністр додав, що, імовірно, палестинські терористи найняли єгиптян для проведення теракту. П'ятеро підозрюваних, затриманих у рамках розслідування теракту в церкві, досі залишаються під вартою.

"Армія Ісламу" відкинула звинувачення єгипетської влади. Палестинське угруповання ХАМАС, у свою чергу, заявило, що теракт скоїли ізраїльські спецслужби, зацікавлені в дестабілізації Єгипту.

Источник: http://tsn.ua/svit/yegipetski-specsluzhbi-zatrimali-19-teroristiv-smertnikiv.html

Случайные улицы

ул. Руднева ул. Картвелишвили ул. Соломенская ул. Брусиловская ул. Франко Ивана пер. Щусева ул. Полтавская ул. Александровская ул. Ярославская пл. Героев Бреста ул. Артема ул. Степового Якова ул. Толстого Льва ул. Бердичевская ул. Бажова ул. Рыбальская ул. Политехническая ул. Нижний Вал пер. Нагорный ул. Говорова Маршала ул. Сковороды Григория пер. Бехтеревский пр. Героев Сталинграда ул. Канальная ул. Якубовского Маршала
Нас находят по поисковым запросам