Главная > Новости > У Тунісі сім'ям загиблих під час протестів виплатять гроші

У Тунісі сім'ям загиблих під час протестів виплатять гроші

Категория: Мир

Жертвам протистояння з поліцією у Тунісі під час масових протестів виплатять компенсацію.

У Тунісі на виплату компенсацій жертвам протистояння з поліцією уряд національної єдності виділив 354 мільйонів доларів. Міністр регіонального розвитку Наждіба Шеббі повідомив, що буде також виплачуватися щомісячна допомога по безробіттю у розмірі 107 доларів.

Коаліційний кабінет прийняв рішення провести кадрові перестановки в керівництві ряду провінцій країни. Очікуються також рішення щодо заміщення вакантних місць в уряді після виходу з нього трьох міністрів від профспілок і лідера Демократичного форуму за працю і свободи Мустафи бен Джафаара.

Незважаючи на дії коаліційного кабінету манефестанти не припиняють акції протесту, вимагаючи вивести з владних структур прихильників опального диктатора Зін аль-Абідін Бен Алі та його партії Демократичне конституційне об'єднання. Протести продовжилися з ранку навпроти резиденції прем'єр-міністра Мохаммеда Ганнуші. Профспілки заявили про виведення своїх прихильників на вулиці 27 січня для проведення загального страйку проти "нав'язаного їм уряду", у якому перебувають "кадри бен Алі".

Нагадаємо, 14 січня Бен Алі, який правив Тунісом 23 роки, втік до Саудівської Аравії. Цьому передували масові хвилювання і заворушення, пов'язані з протестами населення проти зростання цін, безробіття та корупції, які тривали з кінця грудня. У результаті сутичок з поліцією загинули близько 80 людей, сотні отримали поранення.

У Тунісі було сформовано уряд національної єдності, тимчасовим главою став спікер парламенту Фуад Мебазаа. Було розпочато антикорупційне розслідування проти Бен Алі і його клану, рахунки колишньої правлячої сім'ї заморожені в Німеччині, Швейцарії та Франції.

Источник: http://tsn.ua/svit/u-tunisi-sim-yam-zagiblih-pid-chas-protestiv-viplatyat-groshi.html

Случайные улицы

ул. Сосюры Владимира ул. Томашпольская ул. Узинская ул. Менделеева пер. Гродненский ул. Чигорина ул. Братиславская ул. Балакирева ул. Садовского Николая ул. Клавдиевская пер. Красноармейский ул. Фанерная ул. Шутова Полковника пер. Лодыгина бульв. Чоколовский пер. Виноградный ул. Шахтерская ул. Ревуцкого ул. Франко Ивана ул. Семеновская ул. Артема ул. Богдановская пл. Житнеторжская ул. Полесская пер. Краматорский
Нас находят по поисковым запросам