Главная > Новости > Перу визнала незалежність Палестини

Перу визнала незалежність Палестини

Категория: Мир

Перу офіційно визнала Палестину незалежною країною, але не уточнюється в яких саме межах.

Влада Перу офіційно оголосила про визнання Палестини незалежною державою.

При цьому міністр закордонних справ Перу Хосе Антоніо Гарсія Белаунде не уточнив, в яких межах Ліма визнає Палестинську Автономію (ПА). За його словами, про це буде сказано в документі про визнання Палестини, який буде представлений пізніше.

Серед країн Латинської Америки незалежність Палестини визнали Еквадор, Болівія, Чилі і Гайана. Бразилія і Аргентина заявили про визнання ПА в межах 1967 року.

Раніше про визнання Палестини заявили Куба, Нікарагуа, Коста-Ріка і Венесуела.

У ході війни 1967 року Східний Єрусалим був приєднаний до Ізраїлю. Керівництво автономії наполягає на тому, що територія майбутньої незалежної Палестини повинна бути закріплена в межах 1967 року до окупації Ізраїлем, включаючи Східний Єрусалим як палестинської столиці.

Проголошення держави Палестина відбулося 15 листопада 1988 року. Повністю або частково цей офіційний статут визнають понад 100 країн. Не визнають Палестину США, Великобританія, Японія і більшість країн Європейського Союзу.

Источник: http://tsn.ua/svit/peru-viznala-nezalezhnist-palestini.html

Случайные улицы

пл. Львовская ул. Дружная ул. Подлипко ул. Джалиля Мусы ул. Бобринецкая пер. Кияновский ул. Булаховского Академика ул. Краснопартизанская ул. Шполянская ул. Московская ул. Донская ул. Городецкого Архитектора ул. Щербакова ул. Берестецкая ул. Дружковская ул. Приозерная ул. Пост-Волынская ул. Боженко ул. Новополевая ул. Кобылянской Ольги ул. Дружбы ул. Некрасовская ул. Сеноманская ул. Одоевского пер. Замковецкий
Нас находят по поисковым запросам