Главная > Новости > З'явилися нові матеріали про зв'язки прем'єра Косова зі злочинцями

З'явилися нові матеріали про зв'язки прем'єра Косова зі злочинцями

Категория: Мир

ПАРЄ сьогодні, 25 січня, обговорить обвинувачення проти Хашима Тачі: з'явилися нові матеріали про зв'язки прем'єра Косова зі злочинністю.

На Заході опубліковані матеріали, що підтверджують підозри щодо злочинного минулого прем'єр-міністра Косова Хашима Тачі.

У британській газеті Guardian цитуються секретні телеграми миротворців НАТО в Косові, що потрапили в розпорядження редакції. У них Хашим Тачі згадується як великий кримінальний лідер.

Газета вважає, що, судячи за даними західних розвідслужб, про це було відомо кілька років.

У документах стверджується також, що найближчий соратник косовського прем'єра Джавит Халіта був також тісно пов'язаний з організованою злочинністю.

У грудні минулого року в доповіді Ради Європи Хашим Тачі був звинувачений в тому, що очолював найбільший злочинний клан в Косові, який наприкінці 1990-х років займався контрабандою наркотиків і незаконною торгівлею людськими органами.

Пізніше спеціальний доповідач Ради Європи Дік Марті спростував твердження про те, що в своїй доповіді з проблеми "чорної трансплантології" у Косовому він безпосередньо звинуватив Тачі в торгівлі людськими органами.

Уряд Косова відкинув ці звинувачення.

Нагадаємо, 25 січня Парламентська асамблея Європи обговорить доповідь про передбачувані зв'язки Тачі зі злочинним світом.

Источник: http://tsn.ua/svit/z-yavilisya-novi-materiali-pro-zv-yazki-prem-yera-kosova-zi-zlochincyami.html

Случайные улицы

ул. Локомотивная ул. Корчеватская ул. Франко Ивана ул. Булаховского Академика ул. Уссурийская ул. Гончарная ул. Муромская ул. Кожемяцкая пл. Привокзальная ул. Волго-Донская бульв. Дарницкий пр. Отрадный ул. Малая Житомирская ул. Васильковская ул. Дубинина Володи ул. Жукова Маршала ул. Старокиевская спуск Печерский ул. Гомельская ул. Костельная ул. Горбачова Емельяна пл. Харьковская ул. Лохвицкая ул. Радостная ул. Тешебаева
Нас находят по поисковым запросам